Vodafone Yeni Abone Kampanyaları 2019


Sponsor Bağlantı

Telsimi satın alarak 10 yıl önce ülkemizde mobil komünikasyon alanında faaliyet göstermeye başlayan operatör firması Vodafone bu sürede çok önemli başarılara imza attı. Öncelik ile alt yapı geliştirmeleri ile başlayan ve kapsama alanı kalitesini arttırmaya çalışan firma bu isteğinde başarılı oldu. Ülkenin birçok yerinde ciddi bir çekim kalitesi hizmeti sunan operatör firması bunun ile de sınırlı kalmayarak abonelerini mutlu edecek başka şeylerinde peşine düştü.

Bu alt yapı iyileştirmelerinin ardından tarife yelpazesini genişletmeye çalışan operatör firması hem öğrenciler hem kamulular hem esnaflar hem de ev hanımları için birbirinden özel tarifeler hazırlayarak herkese cebine ve ihtiyacına uygun bir tarife seçme sansı da sundu.

Bu tarifelere ek olarak da birçok ekonomik fiyatlı ek paket kampanyası da yapan dev firma yaptığı bu iyileştirmeler sayesinde birçok mobil kullanıcıyı kendine çekmeyi başardı. Bunun ile de sınırlı kalmayarak yeni gelen abonelerine birçok fırsatlar hazırlayan firma bu Vodafone yeni abone kampanyası ile de yüzlerce kişiyi kendine çekmeyi başardı. Sizde Vodafone yeni gelenlere fırsatlar hakkında bilgi alarak nelerden faydalanabilirsiniz hemen öğrenin.

Vodafone Yeni Müşteri – Abone Hediye Dakika

Vodafone ailesine yeni katılan kişilere birbirinde özel kampanyalar hazırlıyor. Bu sıralar yeni gelen abonelerine Gani 250 fırsatı ile hediye dakikalar sunan firma gene gönülleri feth etmeyi başardı.

Sponsor Bağlantı

Eğer sizde 26 yaş ve altında iseniz ve Vodafone’lu olmak istiyorsanız hemen gelin katılın ve 250 dakika bedavanızı da alın.

Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Son 90 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni bir hat alarak operatör değişikliği yaptığınız takdirde kampanyaya hemen katılım sağlayabilirsiniz. Hat alırken satılan başlangıç paketini alarak hediye dakika fırsatına katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Katılım sağlamak için son gün içerisinde operatör değişikliği yapmış olma ve 26 yaş ya da altı olma şart bulunmaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

542 ile iletişime geçebilir ve müşteri temsilcisi ile iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Yeni Abone Hediyeleri Nelerdir?

3 ay boyunca hattınıza her ay 250 dakika yurt içi her yöne geçerli dakika kullanım hakkı tanımlanır.

Kampanya Hakkında Detaylar

31 Aralık 2018 tarihine kadar bu fırsattan faydalanabilmeniz mümkündür.
3 ayın ardından kampanya hediyeleriniz kesilir.
Kullanım haklarınız öğrenmek için Yanımda uygulamasına giriş yapabilirsiniz ve oradan sorgulama yapabilirsiniz.

Kullanım haklarınızın %80’lik kısmını harcadığınız zaman size kısa mesaj ile bildirim yapılır.