Vodafone Sosyal Pass Bedava İnternet Paketi 2019


Sponsor Bağlantı

Geçtiğimiz 10 yıl içerisinde internet ve telefon kullanımı oldukça arttı ve yaygınlaştı. Artık birçok vatandaşın gün içerisinde çok sıklıklı cep telefonlarını ve interneti kullanıyorlar. Özellik ile sosyal ağların da oldukça gelişmesi birçok vatandaş artık son birkaç yıldır sosyal ağlara karşı inanılmaz bir ilgi duyuyor. Gün içerisinde sıklıkla Facebook, Twitter ve Instagram gibi birçok uygulamayı sıklıkla kullanıyorlar, gün içerisinde yaptıklarını paylaşıyorlar ya da yakınlarını takip ediyorlar.

Bu tarz sosyal ağ uygulamaları da interneti çok fazla harcadığından ötürü mobil hat kullanıcıları ay sonunu getirmek için kara kara düşünüyorlar. Ya sürekli ek paket almak ile uğraşıyorlar ya da tarife aşım bedelleri ile uğraşmak zorunda kalıyorlar. Vodafone bedava internet 2019 ile bir çok hediyeye sahip olabilirsiniz. Durmayın deneyin arkadaşlar.

Bu durumun farkında olan dev operatör firması Vodafone’da abonelerine sosyal ağlarda rahat bir şekilde vakit geçirebilmelerine sağlayabilecekleri fırsatlar oluşturuyor. Vodafone sosyal pass fırsatları ile Facebook, Twitter ve Instagram gibi uygulamaları tarifenizden hiçbir eksilme olmadan sosyal pass paketi ile doya doya sosyal ağlarda vakit geçirmenin keyfini sürebilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz Facebook, Twitter ve Instagram Paketi

Vodafone’nun sosyal pass kampanyası ile artık sosyal ağ severler pass fırsatları ücretsiz bir şekilde Facebook, Twitter ve Instagram’ı sınırlama olmadan kullanabileceksiniz.

Gün içerisinde bol bol sosyal ağlarda vakit geçiririm diyorsanız eğer bu ek sosyal medya paketi tam size göre, hemen katılım detaylarını öğrenin ve sizde doya doya Facebook’a girmenin, Twitter’da twit atmanın ve Instagram’da fotoğraf paylaşmanın keyfini sürün.

Sponsor Bağlantı

Vodafone Sosyal Pass Paketleri 2019

Kampanyaya Katılım

Paketi haftalık ya da aylık mı olarak satın almak istediğinize karar verip ardından 7000’e “HAFTALIK SOSYAL” yada “SOSYAL PASS” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak bu ek paketi satın alabilirsiniz. Yanımda uygulamasına telefon numaranız ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapıp online olarak da paketi satın alabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı yoktur. İsteyen tüm mobil müşteriler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Yanımda uygulamasına giriş yaparak iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz. 542’ye telefon edip müşteri temsilciniz ile görüşerek iptal işleminizi gerçekleştrebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

Haftalık 7 TL ödeyerek Facebook, Twitter ve Instagramı ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Aylık olarak bu paketi satın almak isterseniz de aylık 18 TL karşılığında sosyal pass paketini satın almanız mümkündür.

Detaylar

Bu paket tekrar eden bir pakettir. İptal etmediğiniz takdirde aylık ya da haftalık periyotlar ile sürekli yenilir.
Bu paket ile sadece Facebook, Twitter ve Instagram’ı bedava kullanmanızı sağlayacak internete sahip olabilirsiniz.