Vodafone RED 15 GB İnternet Paketi


Sponsor Bağlantı

Dünya devi GSM operatörü Vodafone abonelerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırladığı kampanyalar ile birçok kullanıcısının yüzünü güldürüyor ve ihtiyaçlarına cevap veriyor. Gerek müşterilerine gösterdiği muntazam ilgi, gerek çekim kalitesi ve müşterilerinin ekonomik durumlarına ve ihtiyaçlarına yönelik hazırladığı tarifelerle birçok insanın takdirini kazanmış bulunmakta.

Yeni Red 15 kampanyası ile birlikte birçok kullanıcı mobil telefonunda hem temel ihtiyaçlarını rahat rahat karşılayabilecek hem de paketinin bitme derdini ve paket aşım bedeli tutarını düşünmek zorunda kalmadan telefonunu kullanmanın keyfine varacak. Bu zengin içerikle tarife ile beraber yakınlarınızla kendinizi sınırlandırmak zorunda kalmadan konuşmanın ve mesajlaşmanın keyfini çıkartabileceksiniz.

Aynı GSM firmasını tercih ettiğiniz ettiğiniz yakınlarınızla konuşurken herhangi bir ücret ödemeden sınırsız konuşma keyfinin tadını çıkartabileceksiniz. Tabi farklı operatörlerden olan abonelerle konuşabilmeniz için ise hattınıza tatmin edici miktarda dakikada tanımlanır. Tüm bu güzel fırsatlara ek olarak 15 GB’ lık tatmin edici hızda olan internet ile rahat rahat internette dolaşmanın, sık kullandığınız uygulamaları rahatlıkla ziyaret edebilmenin zevkini de yaşabileceksiniz. Vodafone bedava internet 2019 konusu için ise ilgili adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sizde bu birbirinden cazip fırsatlarla dolu kampanyadan yararlanmak için geç kalmayın ve hemen katılın.

Yeni Red 15  İçeriği Nedir?

Açıklayalım;

Sponsor Bağlantı

Yeni RED 15 GB internet Paketi

Yeni RED 15 GB internet Paketi

Her yöne 2000 dakika, her yöne 2000 SMS, 15 GB internet, sabit hatlarla ve şebeke içi sınırsız konuşmaya 12 aylık kontrat yaptığınız takdirde sadece 89 TL’ye sahip olabilirsiniz. Vodafone‘lu olmak işte bu kadar kolay.

Nasıl Katılabilirim?

Vodafone Cep merkezlerinden ya da  542’ ye telefon edip talepte bulunarak bu tarifeye geçiş yapabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sizde fırsatlarla dolu bu dünyanın faydalarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Katılmak için herhangi bir koşul aranmamaktadır. İsteyen herkes geçiş yapabilir.

Yeni Red 15 Hakkında Esaslar

  • Kullanım hakkınız bittiği zaman SMS ile bilgilendirilirsiniz.
  • Aylık size tanınan kullanım hakkını bitiremediğiniz takdirde gelecek aylara devir edilmez.
  • Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek istediğiniz de ise  “OZET” yazıp 7000’ e kısa mesaj yollayıp öğrenebilirsiniz.
  • Yurt dışına her yöne dakikalarınız ile herhangi bir ücret ödemeden arama gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bu içerikten faydalanmaya başladığınız zaman 4.5G hizmeti otomatik olarak kullanılmaya başlar.