Vodafone Bedava SMS Mesajlaşma Paketi 2019


Sponsor Bağlantı

Vodafone Bedava SMS 2019

Kampanya dahilinde olan her durumdan hem haberdar olmak istiyoruz ve aynı zamanda da bu kampanyalardan yararlanmak istiyoruz. Vodafone bedava sms 2019 ise; bu durumlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor ve haliyle bu kampanyadan da yararlanmak istiyoruz. Vodafone bedava mesajlaşma paketleri her zaman için müşterisini düşünen nitelikte oluyor ve bu da haliyle bizleri büyük bir sevince boğuyor.

Gerek internet olsun gerek ise de dakikalar olsun; bunlar en kısa zamanda biten kampanyalar arasındadır. Fakat söz konusu SMS’ler olduğu zaman; çok daha ağır bir şekilde işlediğini görebiliyoruz. Aynı zamanda da bunun için Vodafone Yanımda Uygulaması da bizler için bir avantaj olmaktadır. Hem de çeşitli kampanyaları da bünyesinde dahil etmektedir. Vodafone bedava mesaj paketi 2019, hangi paketleri içerisinde barındırıyor, bakalım.

Vodafone Bedava Mesajlaşma Paketi 2019 Kampanyası

Vodafone, her bakımdan dolayı bizlere oldukça fazla fayda sağlamaktadır. Kampanyalardan tutun da uygulamalara kadar; her bakımdan dolayı bizlere fayda sağlayan bir sistem bulunmaktadır. Sadece bedava SMS anlamında değil; aynı zamanda bedava internet ve bedava dakika anlamında da bizlere fayda sağlamaktadır. Kullanıcı olarak ise; bizde bu durumlardan oldukça avantajlı olduğumuzu anlayabiliyoruz ve ona göre kampanyalardan yararlanma fırsatını elde edebiliyoruz. Bu doğrultuda baktığımız zamanda ise; aslında operatörün ne kadar faydalı ve aynı zamanda işe yarayacak kampanyalar yaptığını görebiliyoruz. Sizlerde eğer bu kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız ama hala farklı operatörlerde iseniz; yapmanız gereken tek şey geçiş yapmak olacaktır.

Sponsor Bağlantı

Vodafone Her Yöne 100 Bedava SMS İçin

Vodafone yanımda uygulaması, Vodafone’lular için inanılmaz ve aynı zamanda vazgeçilmez bir uygulamadır. Bu uygulamaya her pazartesi günü giriş yapın ve bu sayede 100 SMS’in sahibi olup, doya doya paketinizi kullanabilirsiniz.

Vodafone Her Yöne 250 SMS İçin

Her hafta yanımda uygulaması sayesinde güzel kampanyalara dahil olmak ve aynı zamanda da onlardan yararlanmak ister misiniz? O halde yapmanız gereken her hafta uygulamaya girerek söz konusu olan 250 SMS’i doya doya kullanmak olacaktır.

Her Yöne Bedava 500 SMS İçin

Vodafone operatörünün yanımda uygulaması, son zamanlarda kullanılan, belki de en iyi uygulamalardan birisidir. Bunun için yapmanız gereken ise; uygulama marketinden söz konusu uygulamayı indirmek olacaktır. Bu sayede her hafta sadece 100 ve 250 değil; aynı zamanda 500 SMS’de kolaylıkla kazanabilirsiniz.

Online Self Servis

Belki paketiniz bitti ya da telefonunuzda TL’niz kalmadı ama acilen mesaj atmanız gerekiyor. Bunun için sizlere çok kolay bir yöntemden bahsedeceğiz. Self Servis’e girin ve daha sonrasında seçeceğiniz numaralara 10 adet mesaj atın. Günlük 10 adet ile sınırlı olduğunu unutmayın.

Bedava SMS, Dakika veya İnternet Paketi

Sadece SMS değil; aynı zamanda tek bir kampanya ile de birçok hediyeyi aynı anda veya farklı ama tek bir kampanya şeklinde ulaşabilirsiniz. SURPRİZ yazarak 6666’ya kısa mesaj atmanız sadece bu durum için yeterli olacaktır.