Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2018 – 2019


Sponsor Bağlantı

Vodafone bedava internet‘in uygulamalar üzerinden verildiğini biliyor muydunuz? Bu sayede neredeyse kullandığınız uygulama üzerinden bedava GB kazanacaksınız ve bu sayede paketinizi de doyasıya arttırarak kullanabileceksiniz. Artık rahat bir şekilde sosyal medyada zamanınız geçireceksiniz ve bu durumda da internetinizin bitmesinden korkmadan hareket ederek, bir yerde internet özgürlüğüne kavuşacaksınız. Vodafone hattına sahip iseniz; bedava internet kampanyasının her alanın ve aynı zamanda her seferinden yararlanacak ve internete bu sayede doyacaksınız. Uygulamalar üzerinden bedava internet kazanmak son zamanlarda en çok söz edilen durumlardan birisidir. Bu durumdan yararlanmak istiyorsanız; kampanyaları takip edin ve bedava internet fırsatını kaçırmayın. Vodafone Bedava internet Veren Uygulamalar 2019 sayesinde artık sosyal medyadan keyif alın.

Vodafone Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

İnternetin her kolu bizler için oldukça önemlidir. Bunu sadece sosyal medya olarak düşünmemek gerekiyor ve aynı zamanda sadece sosyal medyada vakit harcamamamız gerekiyor. Bu durum karşısında aklımıza bedava internet veren uygulamalar geliyor ve tabi ki bu kampanyalardan yararlanmak istiyoruz. Birazdan sizlere hangi kampanyaların bedava internet kapsamına girdiğinden bahsedeceğiz ve bu sayede sizler de rahat bir şekilde o interneti kullanacaksınız. Ne var ki sadece ufak birkaç püf nokta sayesinde anında internete sahip olacaksınız. Sizler de 2019 bedava internet veren uygulamaları kaçırmayın ve bu fırsatları sonuna kadar değerlendirin. Vodafone bedava internet 2019 konusuna giderek isterseniz yeni kampanyalara da gözatabilirsiniz.

Sponsor Bağlantı

Vodafone Yanımda Uygulaması 500 MB Hediye internet

Yanımda uygulamasını sizlerde biliyor musunuz? Bu uygulama sayesinde birçok kullanıcının birçok GB kazandığını da az çok biliyorsunuzdur. Bu durumda sizlerin de yapması gereken Vodafone operatörünün olan bu uygulamayı indirmek olacaktır. Bundan sonra ise; her pazartesi girerek 500 MB’dan başlayan internet paketleri sizleri bekliyor olacaktır. Elbette daha fazlası da var, uygulamaya girin ve kazanın. Pazar akşamına kadar paketinize sahip olacaksınız.

Vodafone 2019 Yükle ve Kazan 1 GB Bedava internet

Sizler TL yükledikçe bir yandan da internet kazanabiliyorsunuz. Bu da tam olarak öyle bir paket olarak karşımıza çıkmaktadır. Ne kadar yüklerseniz yükleyin ve o şekilde internet kazanın. Yüksek TL’li paketler bu durumda daha kolay olacaktır. 40TL yükleyin ve bu sayede 3 gün boyunca kullanabileceğiniz Vodafone 1 GB bedava internet‘e sahip olun.

Yükle Kazan 2 GB İnternet Paketi

Bir başka TL yükledikçe kazanılan GB’lar da bu bölümde yer alıyor. Vodafone 2 GB bedava internet kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken 50 TL yüklemek olacaktır. Tek seferde yükleyeceğiniz 50 TL sizler için bir fırsat olarak karşınıza çıkacaktır. Bu 2 GB interneti ise; 3 gün boyunca doya doya kullanacaksınız.

RED 3 GB

Red tarifesine geçiş yapmayı düşünenler için oldukça güzel bir haberimiz var. Sizler de 12 ay taahhüt sözü verin ve bu sayede de 12 ay boyunca her ay 3 GB hattınıza tanımlansın. Bu kazandığınız GB hakkını, sizlere kısa mesaj yolu ile bildirecekler. Bu sayede de 1 sene boyunca doya doya internet kullanacaksınız.

Vodafone Hediye Çarkı bedava internet yazısınıda çok yakında ekleyeceğiz, onu sürekli soran arkadaşlarımız oluyor.