Vodafone Bedava internet 2019 Kampanyaları


Sponsor Bağlantı

Vodafone Bedava İnternet 2019 Nasıl Yapılır

Vodafone bedava internet 2019 yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Her sene olduğu gibi önümüzde ki sene içerisinde de Vodafone bedava internet kampanyaları da devam ederek karşımıza çıkacaktır. Hiçbir ücret ödemeksizin yapılan bu kampanyalar, günlük yaşantımızda da bizler için oldukça avantajlı olacağa benziyor. Her operatör gibi Vadafone’da müşterilerini kaybetmemek adına birçok kampanyayı yine müşteri odaklı hazırlamaya çalışıyor ve aynı zamanda bunu en çok tercih edilen ürünlerin üzerinden yapıyor.

Kimi zaman arama kimi zaman SMS ve çoğu zamanda internet fırsatları göz önüne geliyor. Elbette bu konu herkesin beklediği kampanyalardan birisi olduğu için; bu konu üzerine yoğunlaşmak çok daha yardımcı olacaktır. Devamı için konuyu okumaya devam ediniz.

2019 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Her kampanyanın bir zamanı olduğunu söyleyebiliriz. Kimi zaman kampanyalar 1 hafta içerisinde bitebiliyorken, kimisi 1 aya kimisi ise; 24 saate yayılıyor. Bu durumda ise bizler her zaman için daha uzun süreli olan Vodafone bedava internet kampanyaları göz önünde bulundurarak bu fırsatlardan yararlanmak istiyoruz. Eğer sizlerde bedava internet avantajları hakkında bilgi almak istiyorsanız ve aynı zamanda da bunların hangi şartlar doğrultusunda gerçekleştiğini görmek istiyorsanız; yazının devamını okuyabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı 1 GB – 4GB Bedava internet

Çark döndürmeye var mısınız? Bu çark sayesinde her hafta oldukça güzel ve ücretsiz avantajlar kazanacaksınız ve bunu her hafta boyunca tekrarlayabileceksiniz. 1-2-4 GB’a kadar çıkan bedava internet fırsatı ve aynı zamanda konuşma dakikaları ve bunun yanı sırada küçük boy pizza sizler için büyük bir avantaj olacaktır. Vodafone bedava internet sayesinde artık dışarıda da internetiniz bitmeyecektir.

Vodafone Gençlere Özel Bedava İnternet Paketleri

Pokemon GO oyunu herkes için yeni bir devrim olmuştu. Özellikle de bu benzer uygulama sayesinde karşılığında bedava kazançlar elde edeceksiniz. Bunun yanı sırasında ise; Google Market üzerinden İnternet Avcıları uygulamasını indirerek; bedava internet kampanyaları hakkında bilgileri en güzel şekilde de edinebilirsiniz. Sokakta internet var sloganıyla oldukça avantajlı internet paketlerine de sahip olabilirsiniz. Uygulamayı indirin ve sokağa çıkıp bitleri avlayın. İlk 30.000 biti toplayana ise; iPhone 7 128 GB telefon hediye edilecektir.

Vodafone Yükledikçe Kazan Hediye İnternet

Vodafone operatörü her zaman için farklı kampanyalar ile karşımıza çıkmaktadır. Bu durumda ise karşımıza yükle kazan kampanyasının her zaman için çıktığını bilmemiz gerekiyor. Gerek dakika olsun ama en önemlisi bedava internet olsun; bizleri en çok heyecanlandıran kampanyalar arasında gelmektedir. Harcamalarınız içine veya tamamen yüklemeleriniz için bedava kampanyalar karşınıza çıkacaktır. 1 GB veya 500 dakika gibi fırsatları kaçırmamalı ve internet fırsatları hakkında muhakkak bilgi almalısınız. BANANEVAR yazıp 4545’e mesaj atın ve ardından ya konuşma paketi ya da MB kazanın. Ayrıca; TL yüklemelerini eğer uygulama üzerinden yaparsanız bedava internet kampanyasından yararlanabileceksiniz. Benzer bir yazımız olan Türk Telekom bedava internet içinde güncelliği devam eden fırsatlar mevcuttur.

Sponsor Bağlantı

4BucakG Ücretsiz İnternet Kampanyası 2019

“4bucakg” yazıp 4545’e göndererek anında Vodafone bedava internet fırsatından yararlanmak ister misiniz? O halde yapmanız gereken işlem sadece budur ve Vodafone bedava internet konusunda müşterilerini 4.5G’nin her yıl dönümünde bu fırsatını sunacaktır. Bu sayede hem müşterilerini memnun edecektir hem de yeni müşteriler kazanımını saplayacaktır. Sizler de bu güzel kampanyadan yararlanmak istiyorsanız bahsi geçen kısa mesajı atın ve ardından onay mesajını almayı bekleyin. Turkcell bedava internet 2019 makalesine de gözatmak ister miydiniz efendim? Oldukça ilgi çekici makaleler mevcut.

Vodafone Yepyeni 1 GB Bedava İnternet 2019 Kampanyası

Vodafone Ramazan ayına özel paketleri her zaman için bizler bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor. Bu durumda ise güzel bir kampanyanın varlığından bahsedebiliriz; bedava internet kapsamına girmiyor olsa bile, çok cüzi bir miktar dahilinde bu pakete sahip olabileceksiniz. Tarifeye ek olarak kazanacağınız 1 GB bedava internet paketinin fiyatı; 1 TL’dir. “2GB1TL” yazarak 7000’e mesaj atın, daha sonrasında ise faturalı veya faturasızlar için; 1tl1gb ya da 1gb1tl yazarak 7000’e gönderin.

Vodafone Yanımda Uygulaması Beleş İnternet

Vodafone bedava internet veren uygulamalar 2019 gün yüzüne çıkmaya başladı. Bu sayede hem bizler oldukça memnun kalıyoruz hem de internetimizi tüketmeksizin kullanma fırsatını kazanabiliyoruz. S yazarak 7000’e mesaj atın ve size gelen bu şifre ile uygulamaya giriş yaparak; paketlerden internet paketleri seçeneklerini seçin ve size özel kampanyalardan yararlanın. Vodafone internet sayesinde fırsatları kaçırmayın.

Vodafone Faturasız 2 GB Bedava internet Hediyesi

ABONE SUPER2GB yazarak 3636 ‘a mesaj gönderin ve bakın bakalım neler olacak. Hem daha güzel bir internet fırsatını yakalayacaksınız hem de interneti bedava internet avantajı olarak hattınıza tanımlayabileceksiniz. 2000 MB internet sizlere şahane hissettirecek. Yalnız ikinci aya geçerken; IPTAL SUPER2GB yazarak 3636 ‘a mesaj atın aksi takdirde TL’lerinizi düşebilir.

Pazartesi Sürprizi

Her pazartesi bedava internet paketine sahip olmak ister misiniz? O halde Vodafone Yanımda uygulaması sizler için bir başka güzel fırsatı sunuyor diyebiliriz. Her pazartesi Bana Ne Var? bölümünden size özel fırsatları değerlendirebilirsiniz. 1 GB internet bu sayede sizlere tanımlanacaktır.

Vodafone Faturalı Hat Bedava İnternet 2019

EFATURA yazarak bir boşluk bırakılmasının ardından mailinizi yazın ve 7000’e ücretsiz olarak kısa mesaj gönderin. Bu sayede faturalarınız hem online bir şekilde mailinizde olacak hem de bedava internet fırsatından yararlanabileceksiniz. Vodafone bedava internet 2019 fırsatları sizleri büyük bir keyifle bekliyor.

One thought on “Vodafone Bedava internet 2019 Kampanyaları”
  • Hande

    Selam, 2019 Vodafone bedava internet kampanyaları ne zaman belli olacak acaba?