Vodafone 4.5G İnternet Kampanyası


Sponsor Bağlantı

Türkiye’nin geçtiğimiz sene 4.5G’ye geçmesi ile beraber milyonlar mobil hat kullanıcısı akın akın 4.5G teknolojisine geçti. Dünya standartlarında bir internet hızını kullanmaya başlayan birçok mobil hat kullanıcısı bu hız ile daha hızlı ve farklı bir internet kullanımını deneyimlediler. Bu kadar ileri teknolojili bir hizmet olmasına karşın hala bu hizmetten faydalanmaya milyonlarca abone bulunuyor. Geçmemelerinin sebepleri de ya internetlerinin çok harcanacağı gibi bir tereddütte sahip olmaları ya da bu işlemi yapmak için hat değişimi yapmaları gibi sebeplerden dolayı 4.5G teknolojisine geçmeyi ertelemektedirler.

GSM operatörleri de bu teknolojiden faydalanmayan abonelerini teşvik etmek amacı ile birbirinden güzel kampanyalar hazırladı. Geçen sene 4.5G’ye geçenlere verilen bedava internet hediyeleri de birçok kişi daha bu teknolojiden faydalanmaya başladı.

Özellik ile Vodafone’nun yaptığı 4.5G kampanyaları geçtiğimiz sene oldukça ilgi çekmişti. Oldukça ilgi gören bu kampanyasını tekrar aktif eden operatör firması bu kampanyasını bu yılın son günlerinde de gene aktif etti.

Vodafone 5 GB Bedava İnternet Hediyesi

Vodafone 4.5G Bedava İnternet

Vodafone 4.5G Bedava İnternet

Geçen sene yapılan 4.5G hediye internet kampanyalarına bir yenisi daha ekleniyor ve Vodafone 5 GB bedava internet kampanyası ile gene abonelerini yüzünü güldüreceğe benziyor.

Sponsor Bağlantı

Hala 4.5G teknolojisinden faydalanmaya başlamayan mobil abonelerini böyle güzel bir kampanya ile ikna etmeye çalışan dev GSM firmasının  5 GB hediyesinin oldukça kişiyi ikna edeceği açık bir gerçektir. Sizde eğer 4.5G’ye geçiş yapmadıysanız hemen kampanyaya katılım sağlayın ve Vodafone 5 GB bedava interneti cebinize indirin.

Nasıl Katılım Sağlayabiliriz?

4.5G kampanyasından faydalanmak için öncelik ile 4.5G uyumlu olmayan hattınızı ücretsiz olarak Vodafone iletişim merkezlerinden ücretsiz olarak değiştirmeniz gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra kısa mesaj ile de 4.5G geçiş talebinde bulunduktan sonra 5 GB internet hattınıza otomatik olarak tanımlanır. Hediyenizi almak için herhangi bir katılım mesajına gerek yoktur.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sim kartınızı 4.5G uyumlu bir hat ile değiştirmeniz gerekmektedir.  Daha önce bu kampanyadan faydalanmış olmamanız şartı aranmaktadır. Vodafone bedava internet paketleri konusunda buna değindik.

Nasıl İptal Edebilirim?

542’ye telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Vodafone 5 GB Hediye Kampanyası İçeriği Nedir?

30 gün boyunca kullanabileceğiniz yurt içi kullanımlarda geçerli 5 GB hattınıza tanımlanır.

Detaylar

30 gün boyunca kullanmadığınız kullanım hakları silinir ve gelecek aylara devredilmez.