Turkcell Yaani Arama Motoru Bedava internet 2019


Sponsor Bağlantı

Yaani bedava internet kimi uygulamalar sayesinde çok daha güzel bir şekilde karşımıza çıkıyor. Hem günlük yaşamımızda kullandığımız bu uygulamalar hem de bu uygulamaları kullanmak için harcadığımız internet, aslında bakarsanız aynı şekilde bizler içinde avantajlı oluyor. Gerek bedava olması bakımından olsun gerek ise de kolay bir şekilde karşımıza çıkma durumu yüzünden olsun; her bakımdan işimizi kolaylaştıran bir deneyim kazandırıyor, diyebiliriz. Eğer sizlerde çok daha iyi bir şekilde internet kullanmak istiyorsanız ve bunu Turkcell Yaani Arama Motoru Bedava internet 2018 sayesinde yapmak istiyorsanız; yazının devamını okuyun.

Yaani Arama Motoru Nedir?

Turkcell tarafından geliştirilmiş olan bir arama motoru olan Yaani yerli bir yazılım olup, her telefondan ve aynı zamanda model fark etmeyen her telefondan rahatlıkla kullanımı amaçlamaktadır. Bu sayede de kullanım yolunun en kolay yolu olması saptanmış ve aynı zamanda da amaçlanmıştır. Bunun yanı sırasında ise; Yaani arama motorunun geliştirilmesinin en önemli sebebi olarak; bir şekilde kendi arama motorumuzun geliştirilmesi gerektiği düşüncesinden ortaya çıkmıştır ve bu bağlamda da Yaani arama motoru elde edilmiştir.

Turkcell bedava internet 2018 için yazımızı okumaya devam ediniz. Dataların yaklaşık olarak %96 gibi bir kısmının yurt-dışında bulunduğunu düşündüğümüz zaman; artık Türkiye’nin datası Türkiye’de kalmalıdır fikri ile yola çıkıyor ve bu şekilde bir gelişim düzenliyoruz. Bu sayede de Yaani arama motoru ile bedava internet kampanyaları gündeme gelmiş bulunuyor.

Sponsor Bağlantı

Turkcell Yaani 1 GB – 2GB Bedava internet

Sizlerin de bildiği gibi; bir uygulamadan bedava internet kullanımı söz konusu olduğu zaman; öncelikli olarak karşımıza çıkan, uygulamayı ilk kez indirin ve daha sonrasında giriş yapın seçeneği oluyor. Sizlerde Yaani arama motorunu indirin ve bu sayede 1 GB bedava internete anında kavuşun. 1 hafta boyunca doya doya internetin tadını çıkartın.

Turkcell’li Olmak Ayrıcalıktır

Yukarıda bahsettiğimizi üzere Yaani arama motorunun alt-yapısında Turkcell vardır fakat diğer operatörlerde çeşitli kampanyalara bu anlamda katılabilirler. Eğer sizlerde Turkcell müşterisi iseniz; bu aşamada çok daha şanslı olduğunu söylemek, pek de yanlış olmayacak ve aynı zamanda da en doğru seçeneklerden birisi olacaktır. İndirdiğiniz bu arama motoru uygulamasını 10 gün boyunca aralıksız kullanın ve aynı zamanda bu kullanım aşamasında da; en az 20 arama yapın ve ardından hemen 1 hafta geçerli olacak 1 GB interneti kazanın. Bu sayede hem uygulamadan bedava internet kazanmış olacaksınız hem de bu sayede arama motorunu kullandığınız taktirde ekstra internet kazanmış olacaksınız. Bedava internet 2018 sayesinde artık çok daha rahat bir şekilde internette gezinebilirsiniz.