Turkcell Paycell Kart 2 GB Hediyesi


Sponsor Bağlantı

Turkcell GSM sektöründe yaptığı kampanyaları ile uzun yıllardır her kesimden birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürmeyi başarıyor. Aynı zamanda yaptığı kampanyalar ile de her geçen gün de mobil abone sayısını her geçen gün daha da fazla arttıran Turkcell Türkiye’nin lider konumdaki GSM operatörlerinden biri olmayı başarıyor.

Uzun yıllardır bu alanda koruduğu çizgisi ile aynı zamanda birçok mobil müşterisinin saygısını da kazanan operatör firması toplumdaki bu imajına rağmen durmadan daha da iyi olmak için çalışıyor. Öncelik ile abonelerinin daha iyi bir iletişim hizmeti almalarını sağlamak amacı birçok alt yapı yatırımı da yapıyor.

Aynı zamanda sadece alt yapı çalışmaları ile de değil yaptığı fırsatlar ile dolu kampanyaları ile de mobil abonelerinin yüzünü güldürmeye çalışıyor. Mobil hat kullanıcıların iletişim ihtiyaçlarını tespit bu doğrultuda kampanyalar hazırlıyor.

Özellik ile internet kullanım hakkına bol bol ihtiyaç duyan aboneleri için bedava internet kampanyaları da yapıyor. Son yaptığı kampanyası Paycell Kart 2 GB kampanyası ile birçok mobil hat kullanıcısına da bol bol bedava internet hediye eden operatör firmasının kampanyasından faydalanmak için geç kalmayın. Turkcell bedava 2 GB internetinizi alın.

Sponsor Bağlantı

Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım sağlamak için yeni bir hat alarak ya da numara taşıma işlemi yaparak Turkcell’e gelmenizdir. Bu adımı yaptıktan sonra hattınıza 30 TL yükleyerek 6 ay boyunca her ay 2 GB hattınıza bedava internet tanımlanır. Bu hediyeleri almak için başka bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Katılım Şartları Nelerdir?

Numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile operatör değişikliği yapmış olmanız gerekmektedir. Başka bir şart bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell müşteri hizmetleri iletişime geçerek iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Turkcell Paycell Kampanyası Hediyeler Nelerdir?

Her ay 30 TL ve üzeri yükleme gerçekleştirdiğiniz takdirde 6 ay boyunca her ay 2 GB Turkcell bedava internet 2019 hattınıza tanımlanacaktır.

Detaylar

31 Aralık 2018 tarihine kadar bu kampanyaya katılım sağlamanız mümkündür.
Kampanya kapsamında kullanmadığınız kullanım haklarınız gelecek aylara devredilmez.
Sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.