Turkcell Haydi Gel Kampanyası 2019


Sponsor Bağlantı

1994 yılından beri ülkemizde GSM sektöründe faaliyet gösteren Turkcell başarısını daha da pekiştirerek ülke sınırlarını aştı ve dünyanın da birçok noktasında hizmet göstermeye başladı.

Aynı zamanda mobil abone sayısı da günden güne daha da artan dev GSM firması bu kadar büyümesine rağmen kaliteden hiçbir zaman ödün vermiyor ve iletişim hizmetlerini de sürekli daha ileriye taşıyarak daha üstün iletişim hizmetlerini abonelerine sunuyor.

Birçok alt yapı çalışması ve teknolojik yatırımlar yapan Turkcell, bu adımları ile de birçok mobil hat kullanıcısının olumlu tepkisini üzerine almayı başarıyor. Mobil kullanıcılarının da takdirini kazanan operatör firması aynı zamanda müşteri öncelikli bir hizmet anlayışını da benimsediğini gözler önüne seriyor.

Ana konularımızdan olan Turkcell bedava internet 2019 ilgini çeker mi?

Bu iyileştirmeler ile de sınırlı kalmayan dev GSM firması aynı zamanda abonelerinin yüzünü güldürmek amacı ile yaptığı bol fırsatlı kampanyaları ile de mobil müşterilerini bir kez daha mutlu etmeyi başarıyor. Yakın bir zaman önce yaptığı Haydi Gel Kampanyası ile abonelerine bedava internet kazanma şansı sunan firma bu fırsatı ile de yüz güldürdü.

Turkcell Haydi Gel Kampanyası 2019 fırsatı nasıl katılabilirsiniz öğrenin ve sizde 1 GB bedava internet alın.

Sponsor Bağlantı

Turkcell 1 GB Bedava İnternet Kampanyası 2018

Turkcell yaptığı Haydi Gel kampanyası ile mobil müşterilerine her zaman destek oluyor. Bu fırsat ile de abonelerine 1 GB bedava internet kazanma şansı sunan operatör firması aynı zamanda 12 ay boyunca her ay bu hediyeyi tekrarlayarak da kampanyayı arşa çıkarıyor.

Eğer sizde 1 yıl boyunca tarifenize ek olarak 1 GB toplamda 12 GB bedava internet kazanmak istiyor iseniz hemen kampanyaya katılım sağlayın.

Nasıl Katılabilirim?

Kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasından numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile operatör değişikliği yaparak katılımın ilk adımını gerçekleştirebilirsiniz. İkinci adım olarak ise 20 TL ve üzeri TL yükleme işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Sonrasında katılım kısa mesajına gerek duyulmaksızın hediyenizi alabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son 90 içerisinde yeni hat alarak ya da numara taşıma yolu ile operatör değişikliği yapmış olmanız şartı aranmaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

532 532 00 00’a cep telefonunuzdan telefon edip çağrı merkezi yetkilisi ile konuşarak iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Haydi Gel Hediyesi Nelerdir?

12 ay boyunca her ay yurt içi kullanımlar için 1 GB hattınıza tanımlanır.

Detaylar

Kullanım haklarınızı harcadığınız zaman size kısa mesaj yolu ile bilgilendirme yapılır.