Turkcell Faturalı Hat Bedava İnternet 2019


Sponsor Bağlantı

Turkcell faturalı hat bedava internet 2019 için Türkiye’de GSM sektöründe hat kullanıcılarına hizmet veren operatör şirketi Turkcell, kurulduğu 1994 yılından beri mobil abonelerinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda bir politika izleyip, müşteri odaklı bir hizmet anlayışını benimsiyor. Benimsediği bu anlayışı misyonu ve vizyonuna da yansıtan dev telekomünikasyon firması çok uzun yıllardır Türkiye’de ki SIM kullanıcılarının hayatında olmasına rağmen, hala ilk gün ki gibi özveri ile çalışarak, her zaman yenilikçi bir tavrı benimsediğini tüm müşterilerine gösteriyor ve onların takdirlerini kazanmayı başarıyor.

Aynı zamanda abonelerinin hayatlarını kolaylaştırmaya çalışmak ve onların zamandan tasarruf etmelerini sağlamak amacı ile abonelerine birçok seçenek sunan dev firma, bu hamleleri sayesinde abonelerine her açıdan tatmin edici bir hizmet sunmayı başarıyor. Turkcell bedava internet paketleri makalesinde de ele aldığımız o güzel ve mis gibi 2 GB’ı almak isterseniz yazıyı okumaya devam 🙂

Faturalı abonelerinin fazla vakit harcamadan cep telefonu faturalarını ödemelerine imkân sunan GSM firması, otomatik ödeme talimatı seçeneği ile birçok mobil müşterisini büyük bir dert kurtarıyor. Hemen sizde bu kolaylıktan faydalanmaya başlayarak hem hayatınızı kolaylaştırın hem de 2 GB mobilden hediye internet kazanın ve tarifenizden düşmeden internete bağlanmanın keyfini çıkartın.

Sponsor Bağlantı

Turkcell Faturalı Hat 2 GB Bedava internet 2019

Size en yakın Turkcell iletişim merkezine gidip, otomatik ödeme talimatında bulunarak katılım sağlayabilirsiniz. 0532 532 00 00’a telefon edip müşteri hizmetlerine bu talebinizi belirterek de hemen otomatik ödeme sistemin geçiş yapabilirsiniz. Katılım sağlamak için herhangi bir kısa mesaja ihtiyaç duyulmamaktadır.

Katılım Şartları Nelerdir?

Tüm faturalı aboneler bu fırsattan faydalanabilirler. Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip iptal talebinizi ileterek ya da Web kanalı yöntemi ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

İçeriği Nedir?

Otomatik ödeme talimatı verip ve ilk ödemenizin gerçekleşmesi durumunda 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 2 GB internet hattınız üzerine tanımlanır. Kazandığınız bu faydaları herhangi bir sınırlama olmadan her yerde harcayabilirsiniz.

Kampanya Hakkında Esaslar

Gelen onay mesajının ardından kazandığınız faydaları kullanmaya başlayabilirsiniz.
2222’ye “KALAN” yazıp göndererek kalan kullanım bilgilerinizi görüntülemeniz mümkündür.
Kazandığınız bu faydalar sade yurt içi kullanımlarda geçerlidir.