Turkcell Enflasyon ile Mücadele Kampanyası


Sponsor Bağlantı

GSM sektöründe uzun yıllardır rakipsiz bir şekilde liderliği elinde tutmayı başaran ve kısa bir süre öncede dünyaya açılan yerli operatör firmamız Turkcell, başarı ivmesini hız kesmeden devam ettirmeyi başarıyor.

Başarı grafiğinin hep yukarı doğru olmasının sebeplerinden biri de yaptığı fırsatlar ile dolu kampanyalardır. Mobil hat kullanıcılarının hep en zor zamanlarında yanında olan onların iletişim ihtiyaçlarını sekteye uğraşamadan karşılamalarına imkan tanıyan firma aynı zamanda da mobil müşterisinin sevgisini de kazanmayı başarıyor.

Çok uzun yıllardır abonelerinin hem dakika hem de internet kullanım haklarını dert etmeden harcayabilmelerini sağlayan firma, geçtiğimiz birkaç ayda iletişim ihtiyaçlarının pahalanmasından ötürü zor duruma düşen abonelerinin gönüllerine su serpmek amacı ile hummalı hazırlıklar yapmaya gömülmüştü.

Yaptığı kampanyaya dair detaylar su yüzüne çıktı ve Turkcell Enflasyon ile mücadele kampanyası ile dikkatleri üzerine topladı. Doların artışı ile tetiklenen yaşam pahalılığını en azından iletişim sektöründe iyileştirmek isteyen dev firma yaptığı kampanya ile abonelerinin daha rahat bir şekilde internet kullanmalarına imkan tanıyor. Sizde Enflasyonla mücadele kampanyası nedir ve katılım şartları nelerdir öğrenerek faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Sponsor Bağlantı

Turkcell Enflasyonla Mücadele 2 Katı İnternet

Enflasyon rakamlarındaki anı artış sebebi ile etkilenen birçok sektörden biride GSM sektörü oldu. Tarife ve paket fiyatlarında bir artış yaşandı. Bu durumda da mobil müşteriler iletişim ihtiyaçlarını karşılarken zorlanmaya başladı. Ama şimdi Turkcell’in enflasyona destek kampanyası ile tüm mobil müşteriler tarifelerindeki internetin iki katı kadar internet kazanabilecek ve hem de hiçbir ücret ödemeden. Sizde hemen Turkcell bedava internetinizi alın.

Turkcell Enflasyonla Mücadele 2 Kat Bedava İnternet Hediye Kampanyasını Nasıl Buluyorsunuz?

Nasıl Katılabilirim?

Mobil telefonunuza BiP uygulamasını indirip ardından uygulamadan Enflasyon ile mücadele kanalına üye olmanız gerekmektedir. Bunu yaptıktan sonra otomatik olarak kampanyadan faydalanabilirsiniz. SMS ile yapılan bilgilendirme ardında da hediyelerinizi kullanabilirsiniz.

Katılım Koşulları Nelerdir?

Bu tekliften fayda sağlamak için hattınızın 4.5G uyumlu olması gerekmektedir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell iletişim mağazalarına giderek iptal işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Hediyeler Nelerdir?

13 Ekim ve 31 Aralık 2018 tarihleri arasında hattınıza tarifenizde internet kullanım hakkının iki katı kadar hediye tanımlanır.

Enflasyon ile Mücadele Kampanyası Hakkında Esaslar

Kampanya 1 Ocak 2019 tarihine kadar geçerlidir.
Kullanım haklarınızı 2222’ye “KALAN” yazıp göndererek ya da Hesabım uygulamasına giriş bilgileriniz ile girerek anlık öğrenebilirsiniz.