Turkcell Dört Dörtlük İnternet Paketleri


Sponsor Bağlantı

Turkcell Dört Dörtlük Platinum Paketler

Turkcell uzunca bir süredir Türkiye’de gösterdiği üstün kaliteli telekomünikasyon hizmeti ve mutlu müşterileri ile birçok mobil hat kullanıcısının takdirini kazanmayı başarıyor. Sürekli bu alanda kendini yenileyen ve geliştiren operatör firması, teknoloji ve iletişim alanında birçok yatırım yaparak abonelerinin en güncel sisteme ayak uydurmalarına olanak sağlıyor.

Aynı zaman Türkiye’nin en hızlı cepten internetini abonelerine kullandırtan operatör firması, çekim kalitesi ve kapsama alanı kalitesi ile de Türkiye’de ki birçok mobil hat kullanıcısının tercihi olmayı başarıyor. Üstelik sadece sunduğu hizmet ile değil benimsediği müşteri ve ihtiyaçları öncelikli yaklaşımı ile de gönülleri fethediyor. Adeta kendine misyon haline getirdiği bu müşteri odaklı yaklaşım ile abonelerinin sahip olmak isteyecekleri dakika, SMS ve bedava internet 2019 haklarına sahip olmalarına olanak sağlıyor.

Hazırladığı Dört Dörtlük Platinum paketler ile de nokta atışı yapmayı başaran dev operatör firması, hem müşterilerinin rahat rahat yakınları ile iletişim kurmalarına hemde hem cepten hem evden hızlı bir internete sahip olmalarına olanak sağlıyor. Sizde bu zengin içerikli ve ekonomik fiyatlı kampanyaya hemen katılarak daha üstün bir deneyime sahip olur ve telefonunuzu kullanmanın keyfini rahat bir şekilde çıkartabilirsiniz.

Sponsor Bağlantı

Turkcell Uygun Fiyatlı İnternet Paketleri 2019

Turkcell mağazalarını ziyaret ederek katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz ya da daha kısa zamanda zahmetsiz bir şekilde halletmek istiyor iseniz de Online kanallar yolu ile katılabilirsiniz. 0532 532 00 00’a telefon edip çağrı merkezi aracılığı ile de katılabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Yeni veya mevcut aboneliği olan tüm bireysel ses hattı sahibi mobil hat kullanıcıları katılabilirler. Herhangi bir sağlanması gereken koşul bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

Hesabım uygulaması üzerinden ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Turkcell 10 GB İnternet Paketi

119 TL ödeyerek her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, 10 GB cepten internet ve evden sınırsız internete sahip olabilirsiniz.

Turkcell 15 GB İnternet Paketi

24 Mbps hızlı sınırsız evden internete, her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 15 GB’yi 139 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Turkcell 20 GB  İnternet Paketi

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, 20 GB cepten ve evden sınırsız interneti 159 TL’ye satın alabilirsiniz.

Esaslar

1 Ocak 2019 tarihine kadar katılım sağlayabilirsiniz.
Taahhüdünüzün süresi bittiği zaman standart ücret üzerinden tarifelendirilirsiniz.
Hesabım uygulamasından kalan kullanım haklarınızı görüntülemeniz mümkündür.
Tarife içeriğinizden fazlasını harcadığınız takdirde aşım bedeli sizden tahsil edilir.