Turkcell Bedava İnternet Hediyesi 2019


Sponsor Bağlantı

Türkiye’de ki birçok mobil hat kullanıcısının geniş kapsama alanı kalitesi ve çekim kalitesi sebebi ile tercih ettiği operatör firmalarından olan Turkcell gün geçtikçe artan başarı ivmesi ile rakiplerini kıskandırmayı başarıyor.

Mobil kullanıcılarının yüzünü güldürmek amacı ile her zaman yenilikler yapan ve mobil abonelerinin daha iyi hizmet almalarını sağlamak amacı ile sürekli olarak olarak geliştirmeler yapan dev operatör firması aynı zamanda yaptığı cömert kampanyaları ile de abonelerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Mobil  müşterilerinin ihtiyaç duyduğu iletişim ihtiyaçlarını karşılayıcı birbirinden fırsatlı kampanyalarda hazırlıyor. Özellik ile internet kullanım hakkına ihtiyaç duyan kampanyalarına özel yeni bedava internet hediye 2018 hazırlayan Turkcell bu fırsatı ile gene birçok kişiyi mutlu etmeyi başardı. Sizde Turkcell bedava internet kampanyası 2019 ile sizde 1 GB bedava internetinizi hemen alın ve tarifenizden eksilme olmadan internete bağlanmanın keyfini sürün.

Turkcell Banka Kartı Yüklemelerine 1 GB Bedava İnternet

Günümüzde akıllı telefon kullanımının fazlası ile artması ile beraber internet kullanım hakkına olan ihtiyaç da fazlası ile arttı. Bu durum neticesinde mobil müşteriler bol internet kullanım hakkı içeren paketler seçse dahi bazı durumlarda tarife içeriği dahi yetersiz gelebiliyor.

Sponsor Bağlantı

Bu gibi durumlarda da Turkcell mobil müşterilerinin imdadına yetişiyor ve abonelerine bedava internet kazanabilecekleri kampanyalar hazırlıyor. Son yaptığı kampanyalardan olan Turkcell banka kartı ödemelerine 1 GB bedava internet kampanyası ile banka kartı ya da kredi kartı ile ödeme yapan tüm mobil aboneler 1 GB hediye internet kazanabilecekler. Sizde hemen 1 GB bedava internetinizi alın.

Nasıl Katılabilirim?

Bankaların şubelerinden, mobil internet bankacılık uygulamalarından, ATM’lerinden  ya da çağrı merkezlerinden kredi kartınız ya da banka kartınız aracılığı ile TL yükleme işlemi yaparak kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan faydalanmak için banka kartınız ya da kredi kartınız ile TL yükleme işlemi yapmış olmanız şartı aranmaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell çağrı merkezine telefon edip çağrı merkezi yetkilisi ile konuşarak iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Banka Yüklemelerine Özel Hediyeler Nelerdir?

Banka kartınız ile TL yükleme işlemi yaptığınız takdirde 1 ay geçerli yurt içi kullanımlarda kullanılmak üzere 1 GB hediye hattınıza tanımlanır.

Detaylar

30 Kasım 2019 tarihine kadar bu kampanyaya katılım sağlamanız mümkündür
2222’ye “KALAN” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak kullanım haklarınız anlık öğrenebilirsiniz.