Turkcell Bedava İnternet 2019 Kampanyaları

Turkcell bedava internet 2019 yılının en çok aranan konularından birisi olacağa benziyor. Günümüzün en büyük gider kalemlerinden birisini; telefonlarımız oluşturuyor. Bakıldığı zaman bunun nedeni; sosyal medyanın etkisidir. Eskiden sadece telefonlarımızı konuşmak ve kimi zaman ise mesajlaşmak için kullanırken; artık sadece sosyal medyada gezinmek için kullanıyoruz. Evde olduğumuz zaman belki bedava internet pek de işimize yaramıyor ama söz konusu dışarı olduğunda; çok daha fazla internet kampanyaları dikkatimizi çekiyor. Eğer sizler de hattınız için farklı bedava internet avantajları hakkında bilgi almak istiyorsanız; yazının devamını okuyabilirsiniz. Turkcell bedava internet 2019 hakkında bilgi alabilir ve sizler de bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları 2019

Turkcell bedava internet kampanyaları belirli zamanlar için geçerli olmaktadır. Bu durumun tek etkisi ise; internet zamanlarının aslında belirli aralıklarla kampanya olarak karşımıza çıkmasından kaynaklanmaktadır. Kimi internet kampanyaları bazen 24 saat sürerken; kimileri ise 1 hafta sürebilmektedir. Bu bahsedildiği gibi kampanyalara bağlı olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer sizler de bu tarz kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız; Turkcell bedava internet kampanyaları hakkında en iyi bilgileri alabilir ve nasıl yapıldığını da bu şekilde görebilirsiniz.

“Yaani” Arama Motoru ile 2 GB Turkcell Bedava İnternet

Yerli bir arama motorunun karşımıza çıkıyor olması; bize her şekilde bir avantaj olarak dönecektir. Bu durum karşısında ise hem internet kampanyaları hakkında hem de Turkcell bedava internet nasıl yapılır hakkında çok daha iyi bir şekilde fikrimiz oluyor. Eğer sizler de Turkcell bedava internet kampanyalarını merak ediyorsanız ve aynı zamanda bunları kullanmak istiyorsanız; bu kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu sayede bedava internet hakkı kazanmak istiyorsanız; yapmanız gereken şey, uygulamayı indirmek olacaktır. Bu durumda anında 1 GB internet kazanacaksınız. Daha sonrasında Wifi olmaksızın; LTE veya 3G ile arama yaparak 1 GB internet kazanabilirsiniz. Faturalı hat veya faturasız hat yani kontörlü olmanız farketmez.

Otomatik Ödeme Talimatı ve 2 GB Turkcell Bedava internet Kazan

Herhangi bir SMS atmadan ve aynı zamanda bir yeri aramadan anında otomatik ödeme talimatı ile 2 GB bedava internet kampanyalarına katılabileceğinizi biliyor muydunuz? Hem oldukça avantajlı bir pakete sahip olmuş olacaksınız hem de bunun karşılığında hiçbir ücret ödememiş olacaksınız. Bireysel faturalı mısınız, o halde bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken çok kısa bir işlem bulunuyor. Sadece otomatik ödeme talimatı vererek 2 GB bedava internet 2019 kazanacaksınız. Sizler de anında Turkcell 2019 bedava internet fırsatı kapsamında ki bu kampanyandan yararlanmak istiyorsanız; otomatik ödeme sistemine geçebilirsiniz.

Turkcell Bedava internet 1 GB 2019 – Dergilik Uygulaması

30 günde sadece 1 kez faydalanabileceğiniz bu kampanyanın süresi; 12 Mayıs 2019’a kadar sürecektir. Her kampanya gibi bunda da herhangi bir zorluk olmadığını ve sadece uygulama ile kazanabileceğinizi anlayacaksınız. Tek bir uygulama indirerek bu internet kampanyasından yararlanacaksınız. Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2019 gün geçtikçe çok daha fazla avantajlı şekilde karşımıza çıktığı için; bunlardan yararlanmakta bizler için oldukça zevklidir. “Dergilik” uygulamasını telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirin ve ardından istediğiniz bir dergiyi ücretsiz olarak indirin. Bu sayede haftalık olarak 1 GB interneti anında kazanın. Örnek olarak daha öncesinde Vodafone bedava internet 2019 bu tarz uygulamalar sizlere oldukça avantaj kazandıran bir makale olmuştu hatırlarsanız. Turkcell bedava internet için makalemizi okumaya devam ediniz.

Turkcell KİM 1 GB İster Hediye internet 2019

Turkcell bedava internet 2019 anlamında sahiden oldukça iyi bir operatör olarak karşımıza çıkıyor. Dev operatör 2019 yılında da oldukça güzel kampanyaları karşımıza çıkartıyor ve aynı zamanda da müşterilerini bu sayede ellerinde tutmaya çalışıyor. Hem müşteri kazanıyor hem de elindekini bırakmak istemiyor. Kim 1 GB İnternet İster? kanalına abone olarak bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. BİP uygulamasını indirin ve oradan da Kim 1 GB İnternet İster kanalını aratın ve karşınıza çıkan kanalı takip ederek çıkan soruları doğru cevaplamaya çalışın. 3 soruyu doğru bildiğiniz takdirde; 50mb, 6 soruyu doğru bildiğiniz zaman 100 mb kazanırsınız ve bu şekilde katlanarak gidecektir. Her hafta hakkınız yenilenecektir.

Turkcell Salla Kazan 2019 Bedava İnternet Fırsatları

Turkcell Hesabım uygulaması her koşulda sizlere en avantajlı fırsatları karşınıza çıkartıyor. Sadece bu değil; çeşitli kampanyalarda sizlerin karşısına çıkacaktır. Akıllı telefon ve 4.5 G’ye sahip bir telefonunuz var ise; Turkcell Hesabım uygulamasını indirin ve aynı zamanda eğer uygulama var ise bunu güncelleyerek hediye internet veya çeşitli hediye kampanyalarından en iyi şekilde yararlanın. Bu kampanyadan her hafta yalnızca 1 kez yararlanabileceğiniz gibi aynı zamanda her cuma günü sabah; 09:00’da yenilenecektir.

4.5 G Yıl Dönümü Kampanyası

Turkcell bedava kampanyalar konusunda oldukça avantajlı bir operatör olarak karşımıza çıkıyor. Hem oldukça avantajlı kampanyalar oluyor hem de bu kampanyalar çok sık bir şekilde karşımıza çıkıyor. 4.5 G’nin yıl dönümü içerisinde, çeşitli bedava internet kampanyaları karşımıza çıkacak ve Turkcel’li olan herkes bu kampanyalardan yararlanacaktır.

BİP Messenger 1 GB – 2GB – 10 GB Turkcell Hediye İnternet

Farklı uygulamalar ile bedava internet kazanma olasılığın oldukça yüksektir. Marketten hemen BİP uygulamasını indirerek anında bedava internet kazanmaya var mısınız? Turkcell bedava internet 2019 kampanyaları gün geçtikçe karşımıza çok daha fazla avantajlı çıkıyor. Turkcell bedava internet ile çok avantajlı sonuçları karşınızda bulabilirsiniz. BIP yazarak 2222’ye mesaj atın ve 30 gün boyunca 1 GB’a sahip olun.

Bir önce ki makalemiz olan Türk Telekom bedava internet 2019 konusuna bakmak senin için faydalı olabilir, bunu değerlendirmek ister misin?

7 thoughts on “Turkcell Bedava İnternet 2019 Kampanyaları”
 • Haldun

  Merhaba admin, ben Turkcell bedava internet 2019 için araştırma yaparken geldim bu konuya. BİP ve Fizy ile 4 GB hediye internet alabildim. Faturasız hazırkart abonesiyim. Başka türlü bedava internet var mı acaba? Teşekkürler.

 • Öznur

  Selamlar 2019 turkcell bedava internet konunuzu gördüm bakmak istedim. BİP ten 2 gb bedava internet geldi bana dahası için ne yapmalıyım acaba teşekkür

 • Mevlut

  2019 turkcell bedava internet kampanyalarından yazdığım maile sürekli güncel hediyeleri yollar mısınız? tşkler

 • Ertuğrul

  Güzel bir anlatım olmuş, bip ile 3 gb alabildim. Daha fazlası için ne yapmalıyım acaba? Turkcell faturasız hat kullanıcısıyım.

 • Hürriyet

  Merhaba! Turkcell bedava internet lzım sadece 4 gb geldi 2019 yılına girmeden yılbaşı kampanyası gibi hediyeler olacak mıııı?

 • Murat

  Bu kampanyayi yapmak icin bip i silip tekrarmi yüklicez 🙂

 • Esra

  Merhaba, benim bir sorum olacaktı. Ben bu paketleri sürekli yapıyorum 5-10 GB arası hediyem de geliyor fakat benden bir kaç ay sonra 1-2 TL gitti bununla alakalı olabilir mi? Acaba bazı servisler otomatik mi yenileniyor ? İptal etmemiz gerekiyor mu? Teşekkürler.