Turkcell 29 Ekim Bedava İnternet Kampanyası


Sponsor Bağlantı

Turkcell 29 Ekim bedava internet kampanyası yarın sabah açıklanıyor. GSM sektöründeki lider operatör firması olan Turkcell ülkemizde mobil hat kullanan kişilerin yüzde ellisi sunduğu fırsatlardan ötürü her zaman Turkcell’i tercih ediyorlar. Sürekli alt yapı geliştirmeleri yapan ve mobil müşterilerine en hızlı ve en kaliteli iletişim hizmetini sunmaya çalışan dev operatör firması bu hizmet anlayışı ile yüz binlerce kişinin takdirini kazanmayı başarıyor. Sizde kesintisiz bir iletişim hizmeti almak ve ülkemizin her yerinde çeken bir GSM hattına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda sadece bu üstün kaliteli bir iletişim hizmeti ile sınırlı kalmazsınız ve buna ek olarak da size özel birçok güzel kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Turkcell her zaman abonelerinin ihtiyaçlarına yanıt vermeye çalışıyor. Mobil abonelerine birbirinden zengin içerikli ve cömert kampanyalar hazırlayan dev operatör firması özellikle her bayram mobil abonelerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Eğer sizde bu şanslı kişilerden olmak istiyorsanız hemen Turkcell’ in fırsatlar ile dolu dünyasına giriş yapın ve Turkcell 29 Ekim kampanyasından faydalanıp bol bol hediyeler kazanın.

Turkcell 29 Ekim Hediye İnternet Kampanyası 2018

Turkcell geçtiğimiz yıl yaptığı 29 Ekim kampanyası ile birçok bireysel mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürmeyi başarmıştı. Bu yılda 29 Ekim için kampanya hazırlıklarına girişen operatör firması gene mobil müşterilerini mutlu edeceğe benziyor.

Sponsor Bağlantı

Önceki kampanyalar göz önünde bulundurulduğunda bu sene de bedava internet kullanım hakkı hediye edilmesi beklenilmektedir. Eğer sizde bu bayram da paketinize ya da tarifenize ek olarak hediye internet istiyorsanız 29 Ekim’de kampanya aktif olduğu zaman hemen cepten hediye internetinizi alın ve bedava internet kullanmanın keyfini çıkartın.

Ayrıca tüm Turkcell bedava internet paketlerini görmek için ilgili sayfaya gidebilirsiniz. Tam tamına 9 GB hediye internet sahibi olabilirsiniz.

Turkcell 29 Ekim Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

29 Ekim tarihinde bu kampanyaya otomatik olarak katılım sağlayabilirsiniz. Herhangi bir katılım kısa mesajına gerek olmaksızın otomatik olarak hediyeleriniz hattınıza tanımlanır.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanyaya katılım sağlamak için yerine getirmeniz gereken birşeyler yoktur. Faturalı ya da faturasız hiçbir bireysel abone fark etmeksizin tüm mobil hat kullanıcıları katılabileceklerdir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Kampanya kapsamında kazandığınız hediyeleri iptal etmek için Turkcell müşteri hizmetlerine telefon edebilirsiniz.

Hediyeler Nelerdir?

Önceki yıllarda yapılan kampanyalardaki gibi muhtemelen 1 GB ya da 2 GB internet hediye edilecektir.

Detaylar

Gelen onay mesajinin ardından kazandığınız hediyelerinizi harcamaya başlayabilirsiniz.

2222’ye “KALAN” yazıp ücretsiz SMS atarak kullanım haklarınızı anlık olarak sorgulatabilirsiniz.