Türk Telekom Selfy Google Play Paketleri


Sponsor Bağlantı

Türk Telekom Türkiye’de GSM sektöründe çok ciddi hamleler yaparak 3 yıl gibi sürede bu alanda çok ciddi başarılar elde eden firma kendine en büyük operatör firmaları arasında yer buldu. Artık üç büyük operatör firmasından biri olan iletişim firması, gün geçtikçe de mobil kullanıcı sayısını giderek arttırmayı başarıyor.

Özellik ile genç abonelerden oldukça fazla ilgi gören operatör firması genç abonelerinin ciddi bir bölümüne hitap ediyor. Genç abonelerine öncelik ile iyi bir iletişim hizmeti sunuyor ve bunun ardından da abonelerine iletişim ihtiyaçlarını rahat bir şekilde harcayabilecekleri tarifelerde hazırlıyor. Dilerseniz daha fazla kampanya için Türk Telekom bedava internet 2019 kategorisine bakabilirsiniz. Burada faturalı ve faturasız hatlar için çok cazip kampanyalar mevcut.

Yaptığı bu tarifeler ile birçok mobil hat kullanıcısını mutlu eden operatör firması aynı zamanda yaptığı paketler ile de gündeme gelmeyi başarıyor.

Yakın bir zamanda yaptığı Türk Telekom Selfy Google Play Paketleri ile gene dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dev operatör firması gene gönülleri kazanmayı başardı. Sizde bu yeni aktif olan Selfy google play paketleri hakkında bilgi alın ve içeriğinin ne olduğunuz öğrenin, faydalanın.

Türk Telekom Google Play Kampanyası

Türk Telekom’un yeni Google play tarifeleri içeriğini öğrenerek bu tarifelerden size en uygun olanını seçip kullanmaya başlayarak cep yakmayan tarifeler kullanabilirsiniz. Hem ekonomik olarak hem de internet yönü ile oldukça zengin olan bu kampanyalar ile kesintisiz şekilde yakınlarınız ile iletişim kurmanın ve internete bağlanmanın keyfini rahat bir şekilde sürebilirsiniz.

Sponsor Bağlantı

Google Play Tarifeleri Nasıl Katılınır?

Size en yakın konumdaki Türk Telekom mağazasına gidip fiili başvuru yaparak hemen bu tarifelerden birine geçiş yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de Play tarifelerinden birine geçebilmeniz mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu tarifelere geçiş yapmak için herhangi bir şart yoktur. Tüm mobil hat kullanıcıları faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

İptal işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebilmeniz mümkündür. İptal işlemleri için tercih edebileceğiniz yöntemler müşteri hizmetlerine telefon etmek, internet üzerinden ya da mağazalardan iptal etmektir.

İçeriği Nedir?

Selfy Google Play 5 GB İnternet

Selfy Google Play Paketi 5 GB

Selfy Google Play Paketi 5 GB

Ayda 35 TL ödeyerek her yöne 750 dakika, 5000 SMS, 5 GB ve 5 TL Google Play kredisine sahip olabilirsiniz.

Her yöne 750 dakika, 5000 SMS ve 10 GB internete 49 TL’ye sahip olabilirsiniz. Buna ek olarak 10 TL Google play kredisine sahip olabilirsiniz.

Detaylar

Kullanım haklarınız her ay otomatik olarak yenilir.
Kullanım haklarınızı bitirdiğiniz zaman size kısa mesaj ile bilgilendirme yapılır.