Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyaları 2019


Sponsor Bağlantı

Türk Telekom GSM alanındaki bonkörlüğü ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Diğer operatör firmalarının aksine, tarifelerinde sunduğu zengin dakika, SMS ve internet kullanım hakları ile Türkiye genelindeki birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürmeyi başarıyor.  Gerek dakika gerek 2019 bedava internet yönü ile oldukça zengin olsa da bu tarifeler, internet kullanım hakkı yönü ile bazen kullanıcılara yeterli gelmiyor. Bu durumda birçok mobil hat kullanıcısını sıkıntıya sokuyor.

Ek paket takviyeleri ile ya da ay sonuna kadar kendilerini kısıtlamaya çalışıyorlar. Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyaları 2019 ise abonelerinin bu durumuna çözüm bulmak amacı ile ücretsiz internet kazanabilecekleri kampanyalar hazırlıyor ve hazırladığı bu kampanyalar sayesinde birçok mobil SIM kullanıcısı kendilerini kısıtlamak zorunda kalmadan sosyal ağlarda vakit geçirmenin, aileleri ve arkadaşları ile internet yolu ile iletişime geçmenin keyfine varabiliyorlar.

Sizde Türk Telekom’un Selfy’li abonelerine özel olarak sunduğu bu hediye internet teklifine katılım sağlayarak, ücretsiz internetin keyfini sürmeye başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Selfy’li olmak ve hemen hediyeniz hattınıza tanımlanır.

Sponsor Bağlantı

Türk Telekom Selfy’ye Nasıl Katılabilirim?

Katılmak için son gün içerisinde Selfy’li olmuş olmanız gerekmektedir. 1 GB ya da 2 GB seçeneklerinden birini seçip “SELFY 1 GB”, “SELFY 2 GB” yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj atmanız yeterlidir. Eğer henüz Selfy’li olmadıysanız da TC kimlik numaranızı yazıp 4545’e ücretsiz mesaj atarak olabilir ve bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son otuz gün içerisinde bu platforma üye olmuş olmanız şartı aranmaktadır. Başka bir katılım şartı bulunmamaktadır. 26 yaş altındaki tüm mobil hat kullanıcıları katılım sağlayabilirler.

Hediye İçeriği Nedir?

Bir hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 GB ya da 1 ay boyun 00.00 ile 06.00 saatleri arasında kullanabileceğiniz 2 GB’ye sahip olabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon ederek ya da Web kanalı yolu tüm iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Detaylar

31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Bu kampanyadan yalnızca bir defaya mahsus faydalanabilirsiniz.
Kullanım süresi içersinde kullanmadığınız internet kullanım hakları silinir.
Web kanalı yolu ile ya da 5555’e “INTERNET” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak kalan kullanım bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

İsterseniz Türk Telekom bedava internet 2019 ile ilgili olan makalemize gözatabilirsiniz. Tekrar görüşmek üzere.