Türk Telekom Selfy Bedava internet 2019


Sponsor Bağlantı

İnternet her gün kullandığımız ve neredeyse baktığımız zaman, en temel ihtiyaçlarımızdan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Her ne kadar çoğu zaman için; gerek dışarıda olduğumuz zaman gerek ise de normal şartlar altında elde evde olduğumuz zaman internet bize yetmiyor olsa bile ve aynı zamanda bunu kullanmak bizler için bir meziyet olsa bile; bizlere bir şekilde internetin yetmediğini de görebiliyoruz.

Kimi operatörler tam da bu nokta doğrultusunda bizlere farklı kampanyalar sunuyor ve bunları kullanmamız için bizlere gereken fırsatları en doğru şekilde değerlendirme imkanı sunuyor. Türk Telekom Selfy Bedava internet 2019 hakkında bilgi vermeden öncelikle; Selfy nedir buna bakacağız.

Türk Telekom Selfy Nedir?

Selfy paketinin gençlere özel bir şekilde işlediğinizi az çok hepimiz biliyoruz. Kaldı ki söz konusu 25 yaş ve aştı gençler olduğu zaman, Türk Telekom bu konu hakkında kolları sıvayarak karşımıza Selfy paketini çıkartıyor ve bunun devamında ise çeşitli kampanyaları da beraberinde getirerek, gençlere destekçi oluyor. Kuralları Sen Koy sloganı sayesinde 25 yaş ve altı için uygun olan bu paket; her anlamda bizlere büyük avantaj sağlıyor diyebiliriz. Türk Telekom bedava internet ayrıcalıklarından faydalanmak istiyorsanız; Eğer sizlerde 25 yaşında veya 25 yaşının altında bir yaşa sahipseniz, yapmanız gereken SELFY yazarak 4545’e mesaj atmak olacaktır ve devamında ise pakete sahip olun.

Türk Telekom Selfy Bedava internet 

Sponsor Bağlantı

Türk Telekom Selfy 1 GB Bedava internet Fırsatı

4545′ MOR HEDIYE yazarak bu kampanyaya katılabileceğinizi unutmayın. Özellikle de yeni bir ödeme yapmışsanız veya aksine yapacaksanız, ki bu ödeme 30 TL ve üzerinde bir ödeme olmalıdır, bunu gerçekleştirmiş iseniz; söz konusu kelimeyi yazarak 1 GB hediye internete sahip olabilir ve aynı zamanda da doya doya internet kullanma fırsatını kazanabilirsiniz.

Selfy’li Geceler

Eğer sizlerde tek seferde 30 TL yüklemiş iseniz; oldukça şanslısınız demektir. Bunun devamında da çeşitli kampanyalarında karşınıza çıkacağını bilmeli ve aynı zamanda da bunları en iyi şekilde kullanmalısınız. GECE yazarak 4545’e mesaj atın ve 21:00-09:00 arasında tüm Türk Telekom faturasız kişileriyle doya doya mesajlaşıp, sosyal medya hakkı kazanın.

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

“DOPDOLU HEDIYE” yazarak 4545’e gönderin ve anında 1 GB internet kazanın. Sizler de eğer hattınız için tek seferde 30 TL yükleme yapıyorsanız; karşınıza çıkacak olan 1 GB internet fırsatını da değerlendirmelisiniz.

Selfy’li Ol ve Anında İnternet Kazan

İlk Selfy’li oluşunuzu, normal bir anı olarak mı geçireceksiniz? Bedava internet kapsamında sizlerde çeşitli durumlardan yararlanmak için öncelikle Selfy’li olun ve “SELFY1GB” / “SELFY2GB” yazarak 4545’e mesaj atın. Bu sayede 1 GB veya 2 GB internet kazanma hakkınızı da elinizde tutun.