Türk Telekom Renkli Tarifeler


Sponsor Bağlantı

Avea’nın GSM tecrübesi ile mobil komünikasyon alanına adım atan Türk Telekom çok kısa bir sürede çok ciddi işler başardı. Rakiplerine bu alandaki başarısını gösteren ve rüştünü ispat eden firma, bugün en önemli GSM firmaları arasında yer almayı başarıyor.

Bu başarısının büyük bir çoğunluğunu iletişim sektörüne ve müşterilerine yaptığı yatırımlara borçlu olan GSM operatörü, bu tutumu sayesinde her geçen gün kendisine daha da ileri taşımayı başarıyor. Yaptığı zengin içerikli tarifeler aynı zamanda fiyat olarak da oldukça ekonomik olmasından dolayı Türk Telekom müşteri dostu bir profil çiziyor. Bu uygun içerikli tarifeler sayesinde birçok kişi kendisine ve ihtiyaçlarına uygun olan tarifeye sahip olabiliyor.

Şimdi de yaptığı Türk Telekom renkli tarifeler kampanyası ile gene abonelerinin ilgisini üzerine çekmeyi başaran firma bu tarifeleri ile de bol çeşitliliğe sahip yeni tarifelere geçiş yapabilirsiniz. İçerik yönü ile de internet kullanım hakkı oldukça zengin olan Renkli Tarifeler ile sizde ay sonunu dert etmeden doya doya internet kullanmanın, yakınlarınız ile telefonlaşmanın ve mesajlaşmanın keyfini çıkartabileceksiniz.

Türk Telekom Yeni Renkli Tarifeleri

Eğer sizde kendinize uygun bir tarifeye sahip olmak aynı zamanda cebimden de çok para çıkmasın diyor iseniz eğer Renkli Tarifeler tam size göredir. Hemen sizde bu tarifelerden seçenek olarak size en uygun olanı seçin ve bol bol iletişim ihtiyaçlarınızı karşılamanın tadını çıkartın.

Türk Telekom hakkındaki yeni gelişmeleri öğrenmek için takipte kalın. Yada Türk telekom bedava internet için ilgili makaleyi ziyaret edin.

Sponsor Bağlantı

Renkli Paketlere Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom mağazalarına gidip geçmek istediğiniz tarifeleri belirterek hemen geçiş işlemlerinizi halledebilirsiniz. İnternet üzerinden de tarife değişikliği işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine telefon ederek de tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

türk telekom renkli paketler

türk telekom renkli paketler

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu tarifelere geçiş yapmak için herhangi bir şart bulunmamaktadır. Katılım sağlamak isteyen tüm hazır kartlı ya da faturasız aboneler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Tarifenizi iptal etmek ya da değiştirmek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Online olarak da iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Tarife İçeriği Nedir?

3 GB

1000 dakika, 1000 SMS ve 3 GB interneti aylık 23 TL’ye satın alabilirsiniz.

6 GB

29 TL ödeyerek her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 6 GB’ye sahip olabilirsiniz.

Prime 10 GB

1000 dakika, 1000 SMS ve 10 GB internete aylık sahip olmak için 47 TL ödemeniz gerekmektedir.

Prime 15 GB

47 TL ödediğiniz takdirde 1000 dakika, 1000 SMS ve 15 GB kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

Kampanya Detayları

12 aylık taahhüt yaparak bu tarifelerden indirimli olarak faydalanabilirsiniz.
Türk Telekom online işlemler üzerinden kullanım detaylarını görüntüleyebilirsiniz.