Türk Telekom Prime Bedava İnternet Paketleri


Sponsor Bağlantı

Türk Telekom Prime’lı Ol Kampanyası

Türk Telekom Prime GSM sektörüne giriş yaptığı kısa sürede, bu alanda ciddi bir mobil kullanıcı kitlesine sahip olmayı başardı. Bu başarısının büyük bir kısmını yaptığı fırsatlar ile dolu kampanyalara borçlu olan telekomünikasyon şirketi, kampanya hazırlar iken abonelerinin ihtiyaçlarını ön planda tutarak o doğrultuda tarife içerikleri hazırlıyor.

Her kesimden müşterisinin rahat bir şekilde isteklerine göre iletişim ihtiyaçlarını karşılamasına olanak sağlıyor. Konuşma, mesajlaşma ve internete bağlanma ihtiyaçlarını ay sonuna kadar rahat bir şekilde gerçekleştirebilen aboneler, bu durumdan oldukça fazla hoşnut gözüküyorlar

Özellikle geçtiğimiz günlerde mobil hat kullanıcılarının tercihine sunulan Prime’lı Ol tarifesi birçok SIM kullanıcısının ilgisini çekmeyi başardı. Gerek dakika, gerek kısa mesaj gerekse de internet kullanım hakkı ile oldukça zengin olan bu tarife daha şimdiden oldukça popüler olmayı başardı.

Prime’a geçiş yapma şansını kullanın, sizde oldukça fazla rağbet gören bu tarifeden faydalanmak için geç kalmayın ve arkadaşlarınız ile rahat bir şekilde konuşmanın ve mesajlaşmanın keyfini çıkartmaya başlayın.

Türk Telekom Prime İnternet Paketleri 2019

Size en yakın Türk Telekom mağazasın gidip başvuruda bulunarak hemen katılım sağlamanız mümkündür. Müşteri hizmetlerine telefon edip katılım talebinde bulunarak da hemen zahmetsiz bir şekilde geçiş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kısa mesaj ile katılım sağlamak için  “PRIME AYRICALIK” yazıp 5555’ e ücretsiz kısa mesaj bu pakete geçiş yapabilirsiniz.

Sponsor Bağlantı

Katılım Şartları Nelerdir?

Sadece belirtilen faturalı tarifelerde olan mobil bireysel müşteriler katılım sağlayabilirler. Başka bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon edip müşteri hizmetlerine telefon ederek iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Web kanalı yolu ile de iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

İçeriği Nedir?

24 aylık taahhütname yaparak her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 10 GB internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Taahhüt yapmadığınız zaman ödemeniz gereken tutar 64 TL’dir. Tivibu Go Süper Paket, Türk Telekom Müzik Premium Üyelik ve Türk Telekom Bulut 150 GB paketlerine 24 ay boyunca ücretsiz olarak sahip olma şansı da yakalarsınız.

Detaylar

Kısa mesaj ile kalan kullanım detaylarınızı öğrenebilirsiniz.
Güncel borç bilginizi öğrenmek için 5555’ e “GUNCEL” yazıp göndermeniz yeterlidir.
Sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Bir önce ki yazımız ve sevilen yazımız olan 2019 Türk Telekom Avea bedava internet yazısına buradan ulaşabilirsin, devam et durma.