Türk Telekom Mutlu Tarifeler Kampanyası


Sponsor Bağlantı

Avea alt yapısı ile ülkemizde faaliyet göstermeye başlayan ülkemizin en eski iletişim firması Türk Telekom birkaç yıl önce mobil GSM sektörüne de el attı ve kısa sürede bu alanda ciddi başarılar elde etmeyi başardı.

Öncelik ile altyapı çalışmaları ile başlayarak abonelerinin daha iyi bir kapsama alanı kalitesine sahip olmasını sağlamak amacı ile pek çok yatırım yapmıştır. Aynı zamanda bunun ile de sınırlı kalmayarak daha çok birçok güzel şeye imza atan operatör firması yaptığı bol içerikli kampanyaları ile de bir kez daha abonelerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Rakiplerinin aksine yaptığı tarifelerde dakika, SMS ve internet kullanım haklarını bol tutarak mobil müşterilerinin ay sonunu dert etmeden ya da sürekli ek paketler almak zorunda kalmadan mevcut tarifeleri ile ay sonunu rahat bir şekilde görebilmelerine imkan tanıyor. Dilerseniz Türk Telekom bedava internet 2019 konusuna bakarak ücretsiz hediyelerden de yararlanabilirsiniz.

Özellik ile yeni çıkarttığı Mutlu tarifeler kampanyası ile de birçok müşterisine cömert tarifeler sunan Türk Telekom’un yeni tarifesi  ile sizde yakınlarınız ile gönül rahatlığı ile iletişime geçmenin ve de ay sonunu düşünmeden internete bağlanmanın keyfini sürebilirsiniz.

Sponsor Bağlantı

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom Mutlu tarifeler fırsatından faydalanmak için 444 1 444’e telefon edebilir çağrı merkezi yetkilisi ile geçiş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Size en yakın yerdeki Türk Telekom iletişim merkezine gidip yetkili kişilerin yardımı ile de geçiş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Mutlu Tarifeler Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanyaya katılmak için sağlamanız gereken herhangi bir şart bulunmamaktadır. Tarifeyi kullanmak isteyen tüm mobil hat kullanıcıları katılım sağlayabilirler.

Tarife İçeriği Nedir?

3 GB

Ayda 27 TL ödeyerek her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 3 GB internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

5 GB

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 5 GB interneti aylık 32 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

7 GB

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve aylık 7 GB mobil internet kullanım hakkını 38 TL ödeyerek hattınıza tanımlatabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetleri ile görüşerek ya da Türk Telekom müşteri merkezlerinden tarife iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Detaylar

5555’e “KALAN” yazıp göndererek kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
Mutlu tarifeler kapsamında e-dergi kullanım hakkınız ve buna ek olarak bu uygulamada sınırsız internet kullanım hakkınız bulunmaktadır.