Türk Telekom İnternet Kalan Kota Sorgulama 2019


Sponsor Bağlantı

Türk Telekom internet kotası sorgulama 2019 için kullanabileceğiniz birkaç yöntem vardır. Bu sayede internetinizi kontrollü şekilde kullanabilirsiniz.  Kotanızı sürekli kontrol ederek faturanın yüksek gelmesini ya da internetinizin yavaşlamasını engelleyebilirsiniz.

Türk Telekom İşyerleri İçin Kota Sorgulama 2019

Türk Telekom kota sorgulama uygulaması ile limitli ya da limitsiz hat sahibi olan tüm işyeri sahibi müşteriler internet kotalarını sorgulayabilir. Böylece içinde bulunulan ayda ne kadar internet kulanım hakkı kaldığını öğrenebilirler. Limitsiz internet paketi kullananlar ise internet kullanım oranlarını öğrenebilirler.

Cep telefonunuzun mağazasından Türk Telekom kota sorgulama 2019 online işlemler uygulamasını indirebilirsiniz. Android işletim sistemi kullananalar Play Store’dan, İos işletim sistemi kullananlar ise App Store’dan bu uygulamayı indirebilirler.

Türk Telekom Ev İnterneti Kotası Sorgulama 2019

Türk Telekom evde internet müşterisi olan tüm müşteriler online işlemler kota sorgulama menüsü ile internet kotalarını sorgulayabilirler. Böylece limitli internetlerinde kota aşımı ile karşılaşmazlar. Limitsiz internetlerinde ise internetin yavaşlaması gibi sorunlarla karşı karşıya kalmazlar. Ne kadar internet kullandıklarını kolayca öğrenebilirler.

Sponsor Bağlantı

Evde internet kota öğrenme için online işlemler kota sorgulama menüsünden kotanızı sorgulayabilirsiniz. Uygulamayı indirmeden web site üzerinden devam etmeniz halinde sorgulama yapmanız mümkündür. Bunun için tek gerekli olan e-posta adresinizi ve şifrenizi girmenizdir. Bedava internet 2019 sayfasında çokca yazıya yer var.

Bu bilgileri doğru ve kesiksiz şekilde girmeniz halinde karşınıza kullanıcı bilgileri gelecektir. Ayrıca karşınızda bir tablo göreceksiniz. İnternet kullanımlarınız yıl, ay ve dönem olmak üzere listelenecektir. Ayrıca toplam upload ve toplam download bilgileri de yar alır. Upload bilgileri bilgilendirme amaçlı olarak yer almaktadır ve kotaya dahil değildir.

Kota Bilgileri Nasıl Yorumlanır?

Toplam download bilgileri sizin internet tüketiminizi göstermektedir. Örneğin aylık 100 GB kota bir internet kullanıyorsanız toplam download bu sınırı aşmamalıdır. İçinde bulunduğunuz aya ilişkin olan kullanımın 80 GB olduğunu varsayarsak sadece 20 GB kullanım hakkınız kalmıştır. Ayrıca bu kullanımlarınız için adil kullanım kotası sorgulama 2019 uygulanacaktır ve internetinizin yavaşlaması artık normaldir.

Türk Telekom ADSL kota sorgulama 2019 ile internetinizin neden yavaş olduğunu anlayabilirsiniz. Kotayı takipte olursanız limiti aşmayarak faturalarınızın yüksek gelmesini önleyebilirsiniz.

Sevilen bir diğer yazımız olan Türk Telekom bedava internet 2019 konusuna da bakabilirsiniz.