Türk Telekom – AVEA Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2019


Sponsor Bağlantı

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar 2019, son zamanlarda oldukça konu olmaya ve aynı zamanda da herkesin dikkatini çekmeye başladı. Bizler de tam bu noktada hangi uygulamaların bedava internet konusunda yoğunlaştığını görmek adına bir araştırma yaptık ve birazdan yazacağımız şekilde ilerledik. Sorun şu ki; bedava internet veren uygulamalardan ziyade, bedava interneti olan paketler daha çok gündemde ve daha çok kullanılıyor.

Bu durumda ise sizlere kimi zaman uygulamalar olarak kimi zamanda paketler olarak yazılar arasında bilgi vereceğiz ve aynı zamanda bu bilgileri sizlere en güzel şekilde sunacağız. Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar sayesinde artık paketler sizlerin cebinde dursun ve interneti çok daha verimli bir şekilde harcayın ki; internet paketiniz bitmesin. Bakalım bedava internet ve paketler hangileridir.

Türk Telekom Yılların Hediyesi Bedava İnternet Kampanyası 2019

Kaç yıl boyunca aynı hatta kaldınız? Özellikle de söz konusu olan operatörde yani Türk Telekom hattında ne kadar süredir aktif olarak bir kullanım sürdürmektesiniz? Bu durumu neden merak ettiğimizi soracak olursanız; sizlere oldukça güzel bir kampanyadan söz edeceğimiz için diyebiliriz. Türk Telekom’da ne kadar kaldıysanız, o kadar süre boyunca geçirdiğiniz zamanın 3 katı kadar internetin hediye olduğundan bahsedeceğiz. Eğer 2 yıl kalmış iseniz; 6GB Türk Telekom bedava internet hediye olarak gelecek ve bu kampanya 3 ay boyunca devam edecektir. Yani toplamda 18 GB kazanmış olacaksınız. “YILLAR” yazarak 5555 numarasına mesaj atın ve kampanyaya katılın.

Sponsor Bağlantı

Selfy Gece Hediye İnternet Paketi Uygulaması 2019

“GECE” yazarak 4545 numarasına mesaj atın ve bu sayede gece 21:00-09:00 arası bedava internet kazanın. Hem ücretsiz bir şekilde mesajlaşacaksınız hem de aynı şekilde ücretsiz bir şekilde sosyal medya hesaplarında gezinti sağlayacaksınız. Elinizi çabuk tutun ve bu bedava Selfy paketine sahip olun.

Türk Telekom Bedava 10 GB İnternet Paketi

Sizlerin de hattı faturalı mı? O halde ne kadar şanslı olduğunuzu bir kez daha söylememize gerek olmadığını yineleyebiliriz. Özellikle de son zamanlarda karşımıza çıkan kampanyalara baktığımız zaman bunu anlayabiliyoruz. Sizlerin de hattı Türk Telekom’un faturalı hattı ise; GIGA yazıp 5555’e mesaj atın ve GB’ları kazanın.

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası 2019

Ne kadar yükleme yapacağınıza bağlı olarak bedava internet kazanacaksınız. Ne kadar fazla yükleme yaparsanız; o kadar fazla internet kazanacaksınız. Eğer; 50 TL yüklerseniz, 30 gün boyunca kullanacağınız 1 GB’ınız olacaktır. Eğer; 100 TL yüklerseniz, 30 gün boyunca kullanacağınız 4 GB’ınız olacaktır. Bunun için ise; “HEDIYE INTERNET” yazarak 5555’e mesaj atın ve anında kazanın.

Hediye Sosyal Medya Kampanyası

Kadın kullanıcılar için ayrı bir internet paketi kampanyası olduğunu biliyor muydunuz? O halde şu andan itibaren öğrendiğinizi varsayarak bir sosyal medya paketinden bahsedeceğiz. Bu kampanyaya dahil olan kadın müşteriler; 1 ay içinde tek seferde yapacağı 30 TL yüklem için, 1 GB WhatsApp ve 1 GB ise Twitter için toplam da 2 GB internet kazanacaklar. SOSYAL PAKET yazarak 5555’e mesaj atın ve kazanın.