Türk Telekom – AVEA Bedava İnternet 2019 Kampanyaları


Sponsor Bağlantı

Türk Telekom Bedava internet 2019 fırsatları gün geçtikçe karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu arkası kesilmeyen kampanyalar devam ettiği sürece ise bizler oldukça keyif alıyoruz; dışarıda veya herhangi bir yerde kullandığımız internetin bitmeyeceği anlamına gelmektedir. Türk Telekom bedava internet bizler için oldukça faydalı olacak olan internet paketlerini karşımıza çıkartmaktadır. Bu durumda ise onlardan faydalanmak, kullanıcılara en büyük avantajlardan birisini göstermektedir. İnternet avantajları bizlere her zaman için yardımcı oluyor ve onları bir şekilde kullanmak istiyoruz. Eğer sizlerde bu şekilde internet avantajları haberlerini bekliyorsanız ve aynı zamanda bedava internet kapsamında ki avantajlardan yararlanmak istiyorsanız; yapmanız gereken şey yazının devamını okumak olacaktır.

2019 Türk Telekom Bedava internet Kampanyaları

Bedava internet zamanı; kampanyalara göre farklılık gösterebilmektedir. Özellikle de bazı kampanyalar ay boyu sürerken bazı kampanyalar ise 24 saat sürebilmektedir. Bu durumda bizlere çok daha fazla zamana yayılan ve aynı zamanda da çok daha fazla internet paketleri gerekmektedir. Birazdan açıklayacağımız paketlerde; sizlere uygun olan seçeneği, kullanabilir ve aynı zamanda da doya doya internetin keyfini çıkartabilirsiniz.

Türk Telekom 4.5G Kampanyası – 1 GB Bedava İnternet

1 ay boyunca hiçbir şey yapmadan, anında 1 GB bedava internet sahibi olmayı kim istemez ki? Elbette hepimiz isteriz ve bu durumda da bizler için güzel bir kampanyayı, Türk Telekom bedava internet kapsamında karşımıza çıkartıyor. Hattınızı 4.5G’ye taşıyın ve ardından 30 gün boyunca 1 GB internete sahip olun ve doya doya internetini kullanın.

Türk Telekom Selfy 1 GB Bedava internet 2019

“MOR HEDIYE” yazarak 4545’e mesaj atın ve daha sonrasında da bedava internet fırsatından en kolay şekilde yararlanın. Selfy paketinden yararlanmak istiyorsanız, mor kampanyalardan birisini kendinize uyarlayabilir ve aynı zamanda da onu kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bu; daha sonrasında ise sizler ilk ay yapacağınız 30 TL ve üzeri yüklemeleriniz için Türk Telekom bedava internet kazanın.

2019 Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

GIGA yazarak 5555’e mesaj atın ve 2 gün boyunca kullanacağınız 10 GB internete sahip olun. Türk Telekom bedava internet fırsatları sayesinde oldukça keyfili dakikalar geçireceğinizi söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra hem bu kampanyalar için hiçbir ücret ödemeyeceksiniz hem de bunun yanı sıra, belki de paketiniz içerisinde olmayacak kadar fazla GB kazanabileceksiniz. Her ne kadar süresi biraz daha kısa olsa bile; birkaç gün içinde sizlere büyük fayda sağlayacağından bahsedebiliriz.

Türk Telekom Mobil Uygulaması ile Hediye İnternet Kazan

Eğer sizlerde Türk Telekom Mobil uygulamasını kullanıyorsanız; yapmanız gereken şey oldukça basit olacaktır. Hem sizler boşu boşuna dışarıdan TL yükleme zahmetine girmeyeceksiniz ve bu işlemi sadece mobil uygulama üzerinden gerçekleştirebileceksiniz hem de bunu yaparken anında bedava internet 2019 fırsatı sayesinde internetinizi bolca kullanabileceksiniz.

Sponsor Bağlantı

Yeni Hat Türk Telekom Bedava internet 2019

Numarınızı Türk Telekom’a mı taşıdınız veya yeni bir numara mı aldınız? O halde fırsatlara da bir adım yaklaştığınızı unutmamalısınız. Bunun için yapmanız gereken şey sadece bu kadar kısa; devamında ise anında 500 MB internete sahip olacaksınız ve bu şekilde bedava internet avantajını en iyi şekilde kullanabileceksiniz. Türk Telekom sayesinde bu kadar basit işlemlerle anında bedava internete ya da bu şekilde fırsatlara sahip olacaksınız.

İlk Ay 100 GB Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası 2019

Türk Telekom’un sadece cep internetini mi kullanıyorsunuz? O halde bunun karşılığında bir başka seçeneğinde olduğunu unutmamalısınız. Evinizde kullanacağınız Türk Telekom WiFi ile ilk ay ücretsiz olarak sunulan 100 GB‘a da sahip olun ve doya doya internetin tadını çıkartın.

Türk Telekom Faturasız 1 GB Bedava internet Kampanyası 2019

1 GB KAZAN yazarak 5555’e mesaj atın ve 1 GB internetin anında keyfini çıkartın. Uygulamayı indirip numara ve şifreniz ile giriş yapın ve ardından da internetin keyfini çıkartın. Uygulamaya girmeden önce yukarıda bahsettiğimiz kısa mesajı atmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında ise giriş yapıp, internet hakkınızın hattınıza yüklenmesini bekleyin.

2019 Türk Telekom’a Geçiş Bedava internet Paketleri

Türk Telekoma Geçiş bedava internet 2019 paketleri gün ve gün devam ediyor. Bu da bizlere ve aynı zamanda da kullanıcılarına büyük bir avantaj olarak devam ediyor. BALLI 4 GB yazıp; 2070’e mesaj atın ve ardından fırsatlara sahip olun. İlk ay 4 GB internete sahip olacaksınız. Ayrıca 40 TL’yi de ilk ay sadece konuşma ve mesajlaşmak için kullanacaksınız. Bedava internet fırsatı bu sayede sizlerin ayağına gelecektir.

2019 Türk Telekom 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

“HEDIYE INTERNET” yazarak 5555’e mesaj atın ve ardında da hediye olarak gelecek 1 GB’ı bekleyin. Hem bu sayede bedava internete sahip olarak, internet keyfini sonuna kadar yaşayacaksınız ve aynı zamanda da bunu en keyifli şekilde yapacaksınız. Türk Telekom bedava internet sayesinde, internet keyfiniz yarıda kalmayacak ve bunun devamında ise dışarı da kolay bir şekilde internete girebileceksiniz. Daha fazla detay için buraya tıklayabilirsiniz.

Hediye Sosyal Medya Fırsatı

Sosyal medya belki de bizler için en büyük eğlencelerden birisidir. SOSYAL PAKET yazarak 5555’e mesaj atın ve bunun devamında; 30 TL ve üzeri yüklemeler için, WhatsApp’a 1 GB, Twitter ve Facebook kullananlar için ise; 1 GB internet fırsatını anında kazanın.

Türk Telekom Yılların Hediyesi 3 Katı Bedava internet

Türk Telekom Yılların Hediyesi ile kaç senelik aboneyseniz 3 katı kadar hediye internet kazanıyorsunuz. Katılım sağlayabilmek için en az 90 gündür abone olma şartı aranıyor. En fazla 30 GB hediye alabileceğiniz bu kampanya 2019 Ocak ayında kullanıma açıldı. Katılım için yapmanız gereken şey “YILLAR” yazıp 5555’e kısa mesaj göndermek olacak.

3 thoughts on “Türk Telekom – AVEA Bedava İnternet 2019 Kampanyaları”
  • Hayri

    2019 türk telekom bedava internet kampanyaları için sağolun 3 gb hediye geldi bana. Acaba yenı yılbaşında devamı gelecek mi ?

  • Volkan

    Kontenjan tükenmeden başvurup 4 GB hediye interneti aldım. 2 Gün sonra annemin hattından denedim kontenjan dolmuştur dedi. Keşke tekrar alabilseydim ya 🙂

  • Gülçin

    Başka bir operatörden Türk Telekom’a geçiş yaptım. Avea geçiş bedava internet 2019 sahibi olmak istiyordum ki yardımlarınız sayesinde çok kısa sürede hallettim. Teşekkür ederim.