Türk Telekom Ailece İnternet Kampanyası


Sponsor Bağlantı

Dev firma kısa bir sürede birçok mobil hat kullanıcısının ilgisini çekmeyi bu kampanya ile başardı. Yaptığı zengin içerikli ve ekonomik fiyatlı kampanyaları ile birçok mobil hat kullanıcısının rahat bir şekilde iletişim ihtiyaçlarını karşılayabilmesine olanak sağlayan dev GSM firması, bu tutumu ile herkesin takdirini kazanmayı başarıyor. Bu sayede de birçok yeni mobil hat kullanıcısı kazanan komünikasyon firması, yaptığı Ailece internet kampanyası ile de birçok kişinin yüzünü güldürmeyi başardı. Bu kampanyası ile abonelerine internetlerini paylaşma imkanı sunan dev komünikasyon firması, buna ek olarak ev sınırsız internet ve zengin tarife içerikli kampanyası ile abonelerinin iletişim ihtiyaçlarını rahat bir şekilde sağlamalarına olanak sağlıyor. Hemen sizde size uygun olan fırsatı seçin ve hemen faydalanmaya başlayın.

Ailece İnternet 2019 Paketine Katılım Nasıldır?

Türk Telekom mağaza veya bayilerine gidip online başvuruda bulunarak hemen katılım sağlayabilirsiniz. 444 1 444’e telefon edip katılmak istediğinizi ileterek de hemen katılım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmeniz mümkün.

Evden İnternete Katılım Şartları Nelerdir?

Sponsor Bağlantı

Yeni gelen tüm bireysel mobil hat kullanıcıları katılabilirler. Başka herhangi bir katılım şartı aranmamaktadır.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

  • Evde 100 GB, cepte 15 GB, her yöne 5000 dakika, grup içi sınırsız konuşma ve her yöne sınırsız SMS’e sahip olmak için aylık 140,90 TL ödemeniz gerekmektedir.
  • 100 GB, cepte 6 GB, her yöne 5000 dakika, grup içi sınırsız konuşma ve her yöne sınırsız SMS için 131,90 TL ödemeniz yeterlidir.
  • Cepten 15 GB, ev için 50 GB, her yöne 5.000 dakika, her yöne limitsiz SMS ve sınırsız konuşmayı aylık 132,90 TL karşılığında satın alabilirsiniz.
  • Cepten 6 GB, evden 50 GB, her yöne 5000 dakika, her yöne sınırsız SMS ve grup içi sınırsız konuşma hakkını aylık 123,90 TL ödeyerek hattınız üzerine tanımlatabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri temsilcisine iptal talebinizi ileterek hızlı bir şekilde iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Hakkında Detaylar

31 Mart 2017 tarihine kadar katılım sağlamanız mümkündür.
Paketinizi taahhüdünüzün süresi bitmeden iptal ettiğiniz takdirde cayma bedeli ödemeniz gerekmektedir.
“KALAN” yazıp 5555’e göndererek kullanım bilgilerinizi detaylıca öğrenebilirsiniz.
Kullanım haklarınız sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.