15 Temmuz Bedava İnternet Hediye Kampanyası 2019


Sponsor Bağlantı

Vodafone 15 Temmuz Bedava İnternet 2019

Vodafone 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeni ile mobil hat kullanıcılarına dakika, SMS ve internet kullanım hakkı hediye ediyor. Faturalı veya faturasız müşterileri ayır etmeksizin tüm abonelere sunulan bu hediyeler ile aileniz ve yakınlarınız ile iletişime geçmenizi olanak sağlıyor. Üstelik bazı operatör bayileri o gün sabaha kadar hizmet vermek için açık olacaktır.

15 Temmuz 09.00 ile 16 Temmuz 09.00 saatleri arasında kullanabileceğiniz şebeke içi 600 dakika, 1000 kısa mesaj hakkı ve 1 GB hattınıza otomatik olarak tanımlanır ve belirtilen süre içerisinde hediyenizi kullanmanın tadını çıkartabilirsiniz. Bu teklifteki kullanım haklarınızı bitirdiğiniz takdirde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Turkcell 15 Temmuz Hediye internet Kampanyası 2019

Turkcell 15 Temmuz yıldönümü sebebi ile diğer operatör firmaları gibi mobil kullanıcılarına yakınları ile iletişime geçmelerini sağlamak amacı ile konuşma, mesajlaşma hakkı ve üstelik cepten internet kullanım imkânı da sunuyor. Bu hamlesi ile birçok müşterisini sevindirip yüzünü güldürmeyi başaran operatör firması bu hamlesi ile herkesin takdirini kazanmayı başardı.

Sponsor Bağlantı

Bu fırsat ile beraber her yöne konuşabileceğiniz 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB size hediye edilir. Üstelik BiP konuşmalarında görüntülü ve sesli kullanmanız için 1000 dakika daha hattınıza tanımlanır. 15 Temmuz sabahı 09.00’dan itibaren kullanım haklarınız aktifleşir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Paketinizin kullanım süresi dolduğu zaman SMS yolu ile bilgilendirilirsiniz.

Ayrıca 2019 Turkcell bedava internet konusu size daha fazla hediye sunacaktır.

Türk Telekom AVEA 15 Temmuz 2019’a Özel Hediye İnternet

15 Temmuz Demokrasi ve Özgürlük günü sebebi ile tüm operatör firmaları mobil kullanıcılarına özel fırsatlar sunuyor. Türk Telekom’da üstüne düşüneni yerine getirip müşterilerine yakınları ve aileleri ile iletişime geçmek üzere kullanabilecekleri dakika kullanım hakkı sunuyor. Üstelik belirli bayiler o günün sabahına kadar aktif olarak hizmet verecekler.

Operatör içi sınırsız konuşma fırsatı ve her yöne de 120 dakika konuşma fırsatı sunan GSM firması bu sürprizi ile birçok müşterisinin olumlu tepkisini topladı. Herhangi bir katılım talebine gerek duyulmaksızın tüm kullanıcılar otomatik olarak bu tekliften faydalanabilecektir. Hediye edilen dakikalarınızı tamamını ve %80’inini harcadığınız zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.